| Loredana96 a întrebat:

am o mare problema.Cu 3 luni in urma am implinit 14 ani si tatal meu mi-a daruit un smartphone.Totul a fost bine pina acum 1 ora, l-am scapat din greseala in apa repede l-am sters da nu se aprinde si gata:((
Mai sint sanse ca sa se aprinda? Mi-e frica sa le spun parintilor pentru ca ei au dat bani multi pe acest telefon:((
Daca va ajuta va dau imaginea si spuneti-mi va rog daca va mai lucra:((
http://www.google.com/......tp?/imgres r:10, s:0
Funda! Si scuze de categorie dar e cea mai vizitata si eu am nevoie urgent de ajutor:((

Răspuns Câştigător
| TukAnk a răspuns:

Desfa.l atat cat se poate desface...sterge.l bine si apoi lasa.l sa se usuce cateva zile, 2-3 zile,nu mai incerca sa.l aprinzi,poate va merge,dar nu e exclus nici sa nu se mai aprinda.Iar mai util ar fi sa.l duci la un service sa se uite la el, sa.l repare eventual, succes!

9 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Nu mai incerca sa il deschizi, du-te la un service de telefoane ca sa ti-l curete si sa iti scoata scurt-circuitele cu un aparat, cel putin mie asa mi-a facut si acum merge, l-am scapat in w.c la majoratul meu laughing l-am dus la service si a doua zi l-am luat facut :X! Succes:*

| Criiistinutsa a răspuns:

Desfa-l si pune-l pe soba sa se usuce happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti indrăgostită?

| Loredana96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce mai conteaza daca sint indragostita sau nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, nu te supăra te rog, dar asa se spune, că faci anumite chestii cînd esti îndrăgostită, stai linistită că se repară acel telefon.

| Loredana96 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Deja nu mai cred ca se va repara pentru ca...crying l-am desfacut indata l-am sters si dupa aia am incercat sa il aprind dar prietenii mei mi-au spus ca nu trebuia sa il aprind macar o oracrying
Cel mai mult mi-e frica sa nu sa se supere parintiicrying
Si da ai ghicit sint indragostitacrying Adica am un prieten deja de 3 luni.
Poate si asta e cauza ca eram cu capul in noricrying

| denylov3 a răspuns:

scoate bateria si cartela din el si fa`l cu uscatorul de par lasa`l aproximateiiv 2 ore asa dupa care il pui la incarcat si poate va fi bine asa am facut si eu. Succes

| Iepurila a răspuns:

Si ai facut sex cu el sau ce?thinking

| mariegreen a răspuns:

Heeei.trebuie sa scoti urgent totul, cartela bateria si lasa-l asa sa se usuce. daca ai incercat sa il porneti e posibil ca circuitele sa se fi ars, dar nu strica sa incerci.lasa-l sa se usuce cateva ore si poate ca va mergehappy