| bombonika1799 a întrebat:

Am o mare problema, pai sa incep: mi-a placut de un baiat cu care ne intelegeam fb dar dupa nu prea am mai tinut legatura si acum i-ar a inceput sa imi mai placa de el,problema este ca el este la noi la scoala si ii place de o fata care tocmai s-a transfetat,insa niste prietene mi-au zis ca atunci cand am fost in parc si nu era si fata acea langa el, se uita dupa mine si eu chiar l-am surprins zilele astea cand se uita la mine si imi zambea! Cem sa fac sa isi dea seama ca il plac si cum as putea da il cuceresc? P.S: sunt o tipa mai rapida, app astept pareri de la baieti CUM SA FACA O FATA SA VA CUCEREASCA?

4 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Sex oral si sunt al tau pe viata, adica al lui

| neutrino a răspuns:

O fata se face placuta prin sarmul ei, prin inteligenta si, nu in ultimul rand, prin putina viclenie.

| bombonika1799 explică:

Timida*