| bombonika1799 a întrebat:

Am o mare problema, pai sa incep: mi-a placut de un baiat cu care ne intelegeam fb dar dupa nu prea am mai tinut legatura si acum i-ar a inceput sa imi mai placa de el,problema este ca el este la noi la scoala si ii place de o fata care tocmai s-a transfetat, insa niste prietene mi-au zis ca atunci cand am fost in parc si nu era si fata acea langa el, se uita dupa mine si eu chiar l-am surprins zilele astea cand se uita la mine si imi zambea! Cem sa fac sa isi dea seama ca il plac si cum as putea da il cuceresc? P.S: sunt o tipa mai timida, app astept pareri de la baieti CUM SA FACA O FATA SA VA CUCEREASCA?

3 răspunsuri:
| Alexandra18mai a răspuns:

Nu sunt un baiat dar cred ca ai putea gasi un lucru in comun cu acel baiat, sa intri in vorba cu el, sa ii pari cat mai interesanta... si poate el va face primul pas, daca nu poti sa ii dai tu tot felul de " semnale ". Eu iti urez succes cu acel baiat happy

| Azµre a răspuns:

Invită-l în oraș!

| gazza01 a răspuns:

Poi... fa tu primul pas si iesitzi undeva thinking