| Mihaela_Denisa_1994_1CGx a întrebat:

am o mica intrebare prietenul meu este putin dezamagit de faptul ca am fost virgina... credeti ca e normal? Eu din cate stiu un baiat isi doreste ca iubita lui sa fie virgina... se simte prost ca ma dezvirginat? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| anonimyus a răspuns:

Uite cum sta treaba la mine: sunt baiat. Am 2 experiente sexuaale, una cu o fata care nu a fost virgina si una cu o fata virgina. Cand am aflat ca actuala mea priettena este virgina am fost foarte mandru pentru mine nu pentru alti, stiam ca nu o sa ma duca gandul ca o sa aiba remuscari ca si-a pierdut virginitatea cu altcineva... etc o apreciez mult mai mult ca mi sa daruit mie primul. Au mai fost certuri intre noi si inainte de a lua o decizie ma gandeam tot timpul ca mi sa daruit mie si doar mie si lucrul asta ma ajuta sa trec peste toate problemele de relatie plus ca nu concept nici in vis ca ar putea sa faca cu altcineva. Pentru ca tin atat de mult la ea, pentru ca o iubesc atat de mult, pentru ca am fost primul barbat din viata ei ne-am logodit dupa o perioada de timp iar la anul imi va deveni sotie. Eu am remuscari ca am avut aceea reltie sexuala cu alta fata dar asta e... a fost o greseala dij viata mea. Sper ca ai inteles ceva de aici in legatura cu probleema ta. Stiu ca nu m-am exprimat cirect imi cer scuze raspund de pe un telefon. Prietenului tau ii pare rau pentru ca nu vrea o relatie serioasa cu tine iar acum nu are incotr-o trebuoe sa te respecte de n ori mai mult ca inainte! Mult succes

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu e normal. E un bou care nu te apreciaza si ar trebui sa-i dai papucii. Orice baiat normal ar aprecia asta.

| neutrino a răspuns:

In mod normal, nu e normal sa-i para rau, sau poate ca-i pare rau pentru ca, dupa parerea lui, i-ai cedat usor.

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca se astepta sa nu fii virgina. Acum are constiinta incarcata ca si-a batut joc de o fata mare.

| SkyPilot a răspuns:

Eu, ca baiat, nu il inteleg. Nu am avut pretentii ca iubita sa fie virgina dar daca a fost am apreciat acest lucru. E un pic mai mult de lucru in sensul ca trebuie mers mai incet si avut grija ca fata sa se simta cat mai bine si sa treaca peste eveniment cat mai usor, dar merita din plin cand te gandesti ca fata te-a ales pe tine pentru asta.
Singurul lucru la care ma pot gandi este ca el nu are ganduri serioase in legatura cu tine si se simte vinovat.

| Alcyon a răspuns:

Ii pare rau fiindca nu-si doreste o relatie serioasa cu tine. Probabil ca voia doar o distractie si tu i-ai stricat planurile. O virgina are nevoie de atentie, nu stie ce si cum, e cu totul nepotrivita pentru o aventura.

Răspuns utilizator avertizat
| TipaS a răspuns:

Nu vrea o relație serioasă cu tine.

Baftă!

| MtfkRebekah a răspuns:

Mda, mpai si din ce stiam eu asta e in mod normal o "mandrie"caci ai fost primuuuul. Si ca nu alta p**la o fost acolo inaintea lui. Dar mna. Probabil nu vrea o relatie serioasa si stie ca aceasta chestie pentru noi fetele [tine] e ceva practic chiar important!hee heeEu zic sa vorbesti deschis, calm si foarte serios cu el despre asta. Iar daca nu indraznesti. atunci fa ce simti. Sper ca te-am ajutat putin. Nu cred ca daca ti-as spune sa ii dai papucii te-ar ajuta, deci mai bine ai incredere in tine.

| TheMεchαnix a răspuns:

Un bou care nu vrea fete virgine e la fel de bou ca unul care nu vrea fete dezvirginate.

| Mihaela_Denisa_1994_1CGx explică:

Nu i.am cedar usor... am asteptat 8 luni. el se simte prost ca mi-a luat virginitatea...