| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica-mare problema.Am fost indragostita sau sunt..si acum nu pot sa uit momentele petrecute cu el, nu pot sa uit deloc.Nu stiu ce sa ma mai fac, mereu ma gandesc la astasad.Ce se intampla cu mine?

3 răspunsuri:
| Vibrations a răspuns:

Lasa-le dracu de relatii. Nu aduc nimic bun. Invata de la fetele mai mari

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu se intampla nimic rau, e normal sa-ti amintesti de lucrurile astea.
Si eu imi amintesc cateodata, e greu, dar nu imposibil. Poti trece peste.
Incearca sa nu disperi, pentru ca exista multi alti baieti.

| luniii a răspuns:

Incearca sa faci orice care sa iti ocupe timpul(macar pe moment uiti).Iar solutii in asta nu sunt multe ori iti faci un nou prieten cu speranta ca o sa iti uiti fostul ori astepti ca timpul sa treaca si sa iti vindece"ranile". Bafta!