| Aeternum a întrebat:

am o mica mare problema daca pot sa spun asa.Sunt indragostita pana peste cap de un tip, cu 6 ani mai mare ca mine, un gigolo de prima clasahappy. El s-a despartit de prietena lui pentru mine, si cu toate ca spune ca tine la mine si multe alte abureli eu pur si simplu nu pot sa il cred, dar nici nu vreau sa actionez in consecinta pentru ca mi-e frica de faptul ca o sa-l pierd.Sunt cu el de aproximativ 2 saptamani si credeti-ma am indurat multe pentru el.De curand am aflat ca s-a sarutat cu cea mai buna prietena de-a mea, dar nu sunt foarte sigura de asta din cauza ca el nu prea o suportathinking si respectiva are obiceiul sa minta in prostie. oricum, as dori sa stiu ce sa fac si cum sa actionez big hug multumesc mult>big grin

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm...nu pune prea mult suflet în relaţia asta. Cum s-a despărţit de alta pentru tine aşa s-ar putea despărţi şi de tine pentru alta, mai ales după descrierea pe care i-ai făcut-o...

4 răspunsuri:
| toygirl a răspuns:

In primul rind daca el s-a despartit de aiia p/u tine atunci el simte ceva p/u tine.vor aparea mai multe auzuri, tu nu trebuie sacrezi in toate fiindca trebuie safie vreo persoanacare vria sa va desparta...o relatie sde bazeaza pe incredere daca nu veti avea incredere atunci nu stiu eu ce relatie vetiavea...succes si mai mult curaj)))

| motu81 a răspuns:

Din ce spui tu se stie cu fetele si mai ales dupa un anumit timp devine obisnuita a se da la fete e greu sa ai incredere intr-o asemenea persoana si fara incredere o reletie nu pote dura.

| gabriela93 a răspuns:

Gandeste-te daca s-a despartit de prietena lui pentru tine asa ar putea sa iti faca si tie cu o alta fata.ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si sa te comporti asa cum simti fara frica pentru ca daca el tine cu adevarat la tine te va intelegehappy daca nu pierderea lui.

| Aeternum explică:

Vreau sa mentionez ca de curand am aflat ca s-a impacat cu fosta. El spune ca ii este greu sa renunte la ea pentru ca ii este cea mai buna prietena dar nici de mine nu vrea sa"scape" pentru ca tine la mine.Imi spune ca ii este foarte greu in situatia de fatasad ca ar vrea sa ne aiba pe amandoua dar eu nu vreau.Am si eu principiile melelaughing. danke>big grin