| raizza a întrebat:

Am o mica problema,cam de doua saptamani am cunoscut un baiat,este genu meu glumeste vb frunos,rade, am opservat ca ne placem reciproc, cel putin eu il plac sincer,nu stiu daca si el sau doar zice asa, am decis sa unblam inpreuna, el stiind ca eu am prieten dar la mine fiind o situatie mai dificila nu ma pot desparti de pr meu, el a acceptat sa unblam si asa zicand ca ii plac foarte mult si ca poate sa astepte pana ma despart de pr meu, problema este ca eu simt ca nu sunt eu cand nu ne intalnim sau cand nu vorbim la telefon, pe el il simt mai rece mai distant si iam spus asta dar el zice ca ii este greu si lui ca nu ma poate vedea si ca ii sun foarte draga,,dar eu nu vad asta, eu il sun cand pot ii scriu dar tot timpu eu prima,el este cand nici nu imi raspunde la mesaje, simt ca ma atasez din ce in ce mai tare de el,dar nu stiu daca si el, nu stiu ce sa cred, niste sfaturi, sau pareri va rog, FUNDA

12 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu e frumos ce faci, asta e tot.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Man fata a fost sincera cu baiatul ala hai sa apreciem si sinceritatea pentru ca e ceva rar in ziua de azi,referitor la intrebare daca traiesti in trecut mereu vei in trecut, viata ai una esti matura, adulta alege ce vrei tu, nu ce vor alti, ti frica cumva de actualu prieten nu? aia nu-i relatie

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

A fost sincera cu cel nou, dar cu cel vechi?

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Trebuia mai intai sa rezolve cu cel vechi, nu sa se tina de parasutisme si sa vina cu texte ca e o situatie complicata. Sau tu te simti bine cand te lasa una cu ochii in soare ca i-a mirosit a ceva mai lung si mai gros prin alta parte?

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

I este frica sa-i spuna asta e adevarul,cu toti mintim man nu suntem sfinti din cauza frici a recunoasteri realitati,ne mintim non stop, daca nu neam minti nu am putea spera la ceva, parerea mea a fi om e lucru mare sa stii, rar sunt oamenii in lumea de azi, majoritatea sunt gunoaie umane cand intarnesti un om de omenie il iubesti atunci simti ce inseamna a avea pe cineva langa tine, eu am dat de pers de astea din fericire rar da sunt

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Inca nu m-a lasat nici una am un instinct feminim mare, mereu eu le dateam adio, bine n-am avut multe iubite in fine te plictisesc

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Nu ma plictisesti, noi ne cunoastem de ceva vreme happy
Eu am luat-o de doua ori de la de-astea. Dupa aia se mirau de ce mi-e scarba de ele si nu mai vreau sa le vad sau sa le aud. Eu am cam de doua ori varsta ta, nu mi-am inselat niciodata o partenera si nu m-am uitat dupa altele. Daca relatia nu a mers, mai intai am taiat-o si dupa asta am cautat altceva.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Te cred,dar gandeste asa o fata e foarte curata de multa baieti deci sansele sa te insele o fata sunt mari,multe fete nu au curajul sa spuna in fata asa ca se ascund,fug la altul prin asta cred ele fug de problema apoi se plang pe TPU ca suntem porci,barbati au o mare memorie emotionala,prima dezamagire marcheaza un barbat pentru ca e prima experienta sentimentala care e foarte greu,adv e ca societatea noastra e un haos nu stiu cum va vi viiorul, multa lume imatura, vulgara, lasa, baieti care se comporta ca fetitele ca sunt masculi cica

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Si daca are sanse mai mari sa ma insele de ce as trata-o altfel? Pentru mine tot o parasuta ramane. Nu am de ce sa ii accord circumstante atenuante.

| RAY a răspuns (pentru SkyPilot):

Avem nevoie de ele, ele de noi, ca o patim asta e, parerea mea in ziua de azi nu trebuie sa crezi n oamenii

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Da, o sa ajungem sa ne mancam intre noi.

| raizza explică:

Ati inteles gresit,