| Gloriaaaaa a întrebat:

am o mica problema. De ceva timp vorbesc cu un baiat. Eu am aproape 16 ani si sunt virgina iar el 18. Il cunosc foarte bine, e un tip de nota 20 si are un suflet imens, nu e,, bandit" ca majoritatea, si tine intr-adevar la mine. Ei bine, am fost impreuna 2 zile dar relatie a incetat din cauza mamei mele deaorece nu am curajul sa-i spun de o posibla relatie sau de un baiat si nu ne placea niciunuia sa ne ascundem. asa ca am ramas amici dar totusi ne puurtam ca un cuplu, iesim etc. Mi-a spus foarte multe lucruri. el nu vroia sa-si bata joc de mine in sensul ca sa facem dragoste, si eu ma atasam mai tare de el, apoi el pleaca la facultate si mi-ar fi fost foarte greu, la fel si lui. Insa acum e totul okey insa dorim sa facem dragoste. El mi-a spus ca nu ma forteaza ca daca era ca ceilalti ma prostea, dar el nu e asa si mi-a spus doar daca cred ca el e persoana potrivita. eu mi doresc asta deoarece tin enorm de mult la el si simt ca e acea persoana. Insa am aproape 16 ani, si totusi, nu mai suntem impreuna. Imi e frica de sa nu raman insarcinata sau sa-mi para rau, dar nu cred ca-mi va parea. Oare e bine sa fac dragoste cu el daca nu suntem impreuna, tinand cont de cele spuse mai sus? Va rog mult am nevoie de ajutor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Kavinski a răspuns:

Pai nu ati face un lucru rau, si insarcinata sa ramai e aproape imposibil daca va protejati, baiatul e de treaba insa problema e ca atunci cand va pleca la facultate (in afara orasului) o sa fii distrusa pentru ca vei fi foarte atasata de el si stii cum se zice ochii care nu se vad se uita. Daca tu consideri ca rezisti sufleteste la ceea ce urmeaza nici nu are rost sa va abtineti laughing big grin. Felicitari tie (mai rar dai de virgine pana la 16) si felicitari lui (pare un baiat bun ) tongue

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Dragostea te-a orbit.E clara situatia asta.A folosit termenul "vrajeala" ca sa para baiat bun si sa aiba orice fata la picioare.Frumos...baiat de nota 10 + (asa fac si eu la fetele mai credule deci nu-i bai)

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Uf,scumpa mea... Foarte frumos vorbesti de el rar mai auzit de un baiat acele cuvinte dar aparentrle inseala ingrozitor si poate pentru ca tii atat de mult la el nu mai vezi si alte lucruri.Nu vreau sa fiu rea, iti spun ce cred pentru ca am trecut si eu prin asta.Eu cred ca el este cel mai bun,cel care nu te forteaza, cel mai cel numai sa te faca sa tii la el, sa te aduca in patul lui si apoi gata.Nu iti dai seama fiid virgina cat de mult conteaza sa iti pierzi virginitatea,si este greu de explicat,este un sentiment si un lucru are se intampla o singura data in viata.El pleaca la facultate,nu vei mai avea cu cine sa o faci si poate vei apela la alti baieti, asa distrugandu-ti viata sociala(asa se intampla mereu).Mai bine nu, vei regreta.Astept mesaj sa imi spui ce ai facutlove struck te pup FUNDA?

| Kavinski a răspuns (pentru Chocolateangeeeel):

Hai fato nu toti baietii sunt la fel! ma rog, majoritatea sunt. Este o zicala la baieti, daca nu te gandesti sa te culci cu ea inseamna ca o iubesti (asta la inceput inainte sa o cunostilaughing.

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru Kavinski):

Hai ma baiatule, ca tot acolo ajungewinking Si apoi ea sufera si plange nu el.

| Kavinski a răspuns (pentru Chocolateangeeeel):

Pai si eu am zis ca daca nu pot tine relatia la distanta sa nu o faca. Daca tu nu ai fost in stare sa gasesti un baiat bun care sa tina la tine cu adevarat si nu doar sa te f**a asta nu inseamna ca toti suntem la fel. Cand gasiti si voi un baiat bun il bagati in friendzone aproape tot timpul desi el va respecta si va iubeste, iar voi tot cu smecherasii vreti. Am patit-o si eu dar asta nu inseamna ca toate fetele fac asta... Si tu chiar crezi ca doar fetele sufera de o despartire? revino-ti cu picioarele pe pamant, nu suntem stane de piatra

| Chocolateangeeeel a răspuns (pentru Kavinski):

Nu am trecut prin asa ceva, sunt cu picioarele pe pamant:*doar ca fiecare ne exprimam parerea asa ca nu te mai baga nu ai sa imi schimbi parerea!

| anniebox16 a răspuns:

Parearea mea e sa nu te culci cu el pentru ca faptul ca ti'a spus ca nu vrea sa te prosteasca si chestii d'astea, pot insemna chiar acest lucru. si nu cred ca ai vrea sa suferi dupa aceea si sa regreti.sad
bafta:*

| Kavinski a răspuns:

Ok eu ma retrag rolling on the floor sunt singurul care zice ca e baiat bun...fa ce crezi tu ca e mai binehappy iti doresc o zi bunatongue

| andreea8pogner a răspuns:

Tu daca crezi ca e bine poti sa faci, dar eu zic ca nu e asa bine si crede-ma co sa-ti para rau, si mai ales nu mai sunteti anpreuna, eu cand am facut-o prima data aveam 14 ani si crede-ma ca acum la 21 de ani regret, iar daca faci si tie frica sa nu ramai fa cu prezervativ sau dupa ce faci ia pilula dupa dar sa stii ca eu am luat o data asa ceva si costa an jur de 500 lei vechi si asta a fost acum 3 ani acum nu stiu cat e. asa ca ati doresc mult noroc si te rog gandeste-te bine anainte de a face sa nu-ti para rau. pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca baiatul te vrajeste chiar daca iti spune ca nu face asta.E o metoda mai ''noua''de-a lor sa spuna ca u esti mai speciala si ca vor altceva de la tine, nu doar sa te duca in pat si''ciaoo'' dar el chiar asta vrea.Deci draga mea, nu mai fi asa credula ca baietii sunt foarte smecheri, majoritatea viseaza numai SEX cu 0 implicatiiwinking,nu face greseala,pe care multe fete o fac, printre care si eu, sa-ti daruiesti virginitatea unuia care nu face 2 bani.Bafta happy