| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o nedumerire acum 2 ani o fata mi-a zis ca ma place eu no placeam si n-am dat nici un raspuns pentru a nu se upara peste 1 a inceput sa-mi placa de ea da nu stiu cum, ea a aflat de la niste prieteni de ai mei care au gura sparta ca o plac si a inceput sa se uite la mine pe furis ba chiar a ma bage in seama cea ce nu facea de loc, n-am mai stat pe ganduri m-am bagat si eu in seama cu ea si de cateva zile vad pe banca ei vad chiesti dinalea initiale cu love cu initiala ei si cu a altuia nu mai inteleg ma place sau nu angry

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai de ce nu vorbesti cu ea. Zii ca o placi, si intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Fii mai indraznet. Si noi nu am putea sa-ti raspundem la aceasta intrebare daca te place ori nu, cred ca ar trebui sa o intrebi pe ea. Iar numele altuia poate fi doar o inventie pentru a te face gelos. Dar cred ca nu ar trebui sa mai stai pe ginduri si fa ceva, ca ea intr-un tirziu se va satura de astaptat, va crede ca nu o placi si se va indragosti de altul si pe tine te va uita. Nu sta pe ginduri, poate ea de mult asteapta sa fie cu tine. Succes

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poartă o discuție cu ea ca să afli adevărul.
Pa, pa.

| 7uP112 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Usor de zis greu de facut dar mersi pentru raspunswinking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 7uP112):

Bună.
Și de ce este greu să vorbești cu ea?
Nu o poți aborda, diplomatic?
„Bună, ce mai faci?„
Succes și... curaj! Hai că poți.
Pa, pa.

| 7uP112 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Mersi am sa incerc

| IonuţR1995 a răspuns:

Are foarte mare dreptate Alina2621. dar de unde sti sigur ca initialele sunt scrie de ea si de altcineva care a schimbat bancile?thinking Eu iti zic sa o intrebi si dupa daca accepta sa fie cu tine totu va veni de la sine... Iti tin pumnii tongue

| 7uP112 a răspuns (pentru IonuţR1995):

Amvz cand cria ca scria in fata mea straight face

| 7uP112 a răspuns (pentru 7uP112):

A si mersi

| IonuţR1995 a răspuns (pentru 7uP112):

Atunci. asta e sunt multe fete gaseste una perfecta pentru tinewinking