| Mariaa456 a întrebat:

Am o nedumerire..sau mai bine spus, o teama..si ma gandesc ca poate cineva(cu experienta) imi poate da un raspuns..astfel, voi fi mai directa. Daca partenerul si a dat drumul in exterior (s a terminat) si dupa putin timp a introdus penisul in vagin, insa nu adanc..doar la inceput (fara prezervativ), as avea de ce sa mi fac griji? Stiu ca nu am procedat bine..si nu vom mai face greseala aceasta. Astept un raspuns

1 răspuns:
| catthshshshs a răspuns:

Sunt sanse, insa putine...Depinde si in ce perioada a ciclului menstrual erai tu. Numara cand a fost prima zi a sangerarii pana in ziua respectiva... daca era intre zilele 13-16, atunci sunt sanse, dar slabe.