| numepublic20000 a întrebat:

Buna am o prienema de care sunt indragostit nebuneste de ea am fos impreuna 6 luni dar dupa ne-am despartit si so combinat cu prietenul meu... Acuma am auzit ca s-au despartit... si eu o vreausa ma combin inapoi cu ea. Oare o sa accepte

5 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Chiar crezi ca o sa mai fie la fel ca data trecuta cu ea? Nu mai are nici un rost sa fii cu ea, asa cum te-a parasit pe tine prima oara, te va parasi din nou pentru nu stiu ce alt prieten. Si-n plus, prietenul asta al tau are un bun simt? Daca avea un respect fata de tine, nu se combina cu fata ta. Nu te merita fata asta, se duce de la un baiat la altul, ea nu cauta "indragosteala", cauta doar aventuri, atata tot. Ea te va folosi pe tine, te va manipula si astfel iti va goli buzunarul si iti va calca onoarea in picioare.
Cauta o fata care sa te merite, renunta la aceasta, nu te merita. Mult succes iti doresc!

| DNSK a răspuns:

Uai da ce pasati asa fata aia de la unu la altu?! totusi. eu am un pact cu prietenii mei! nici unul sa nu umble cu femeile celorlalti! asa nu's discutii, nu momente aiurea nu nimic! u ai fost cu ea, ea cu el, ea iar cu tine, mai apare unu in peisaj o sa mearga cu el. faina fata ce pot sa-ti zic?

| kaTTsu a răspuns:

1). Ce pl mea e o prienema?
2). Ala deja imi suna a menaje a trois.
3). BAAA nu mai umbla dupa o fata ca asa ai sa ramai, cauta tu sa fii gentilomul, nu umbla dupa curvete cauta mai mult nu are rost sa te asezi pe primul scaun.

| Natashha a răspuns:

Tu alergi dupa una ca asta care iti fura prietenul de sub nas, si-o trage cu el si pe tine te lasa cu nasu` pe geam?
Ce asteptari sa ai de la una ca asta, daca vrei ceva de viitor, las-o.alearga dupa o fata cu capul pe umeri.nu e o fata care sa iubeasca cu adevarat, daca era nu se indragostea de al 2-lea in timp ce era cu tinewinking. las-o naiba de treaba, asta nu-i fata dupa care sa alergi, bineinteles daca tu esti un baiat care vrei sa ai o reputatie si vrei sa nu stai cu una ca ea.nu e alegerea noastra cu cine stai tu, cu cine umblii si ce facu, ai un cap, minte si caracter. fa exact ce-ti trece prin minte, lasa influentele unor anonimi de pe tpu.nu discriminez, dar asa e.

| sebysebyca a răspuns:

Fireste ca accepta.pana se indragoste de urmatorul. apoi iar iti face papucii.si tot asa pana o sa iti uite si numele