| vivi_5803 a întrebat:

Am o prietena care nu stie ce sa faca... ii place de un baiat si el ii da semne ca o place, se ating, se privesc vorbesc, dar nimeni nu indrazneste sa faca primul pas pentru a fi intr-o relatie. Ce i-ati sugera?

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Pai ei probabil se gandesc sa nu-si strice prietenia daca se pun. Daca stii sigur ca ei se plac, vorbeste cu fiecare in parte. Daca nu poti, incurajeaza-ti prietena sa se apropie si mai tare de baiat si sa fie impreuna happy

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

E treaba ei.Eu unu mor cand aud de prietene din astea bagacioase>)

| dulcykaLy a răspuns:

Sa astepte pana face el pasuwinking

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Sa faca ea primul pas.asa am facut si eu si totul a mers perfect!

| Armando_7890 a răspuns:

Sa incerci sa ii ajuti tu laughing

| Dante_6077 a răspuns:

Daca el e timid poate incerca sa faca ea primul pas happy Gen sa ii zica ca il place sau sa il sarute depinde de fata bineinteles happy