| Silvia78 a întrebat:

Buna am o prietena care s-a combinat cu un baiat. Aceasta stia ca el e frumusel si ii placea felul lui de a fi insa intalindu-se cu el si-a dat seama ca e foarte foarte urat. Vrea sa se desparata de el insa nu vrea sa il raneasca... CUM AR PUTEA SA O FACA?

3 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu am inteles daca si-a dat seama ca e urat ca aspect fizic sau ca fel de fi. Oricum daca si-a dat seama ca e mai urat ca aspect fizic as zice ca prietena ta e prea superficiala.Nu exista un mod de a lasa o persoana fara sa o ranesti.O ranesti oricum, daca a tinut la tine.Eu cred ca ar trebui sa ii zica totul face to face, si sa fie sincera, sa zica macar ca sunt 2 persoane cu interese diverse si ca nu se vede impreuna cu el.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Credea că-i frumuşel, da şi-a dat seama că e urât.
Da cine-i ăsta? Prinţul care s-a transformat în broscoi, sau cum?

Baftă!

| Silvia78 explică:

Ea a vazut o poza de cand era cu un an mai mic