| Binutsa a întrebat:

Buna am o prietena care s-a indragostit de un tip mai mare decit ea si nu-i atrage atentia ce poate sa faca?

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Păi toţi băieţii care-s mai mari decât fetele se cam cred prea şmecheri şi prea mari pentru a vorbi cu noi "astea mai mici ". În primul rând ar putea să îl tragă de mână şi să vorbească, în al doilea rând dacă vede că nu merge s-o lase baltă. (:

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Pai el daca e mai mare decat ea trebuie sa para si ea mai frumoasa dar totusi naturalahappysa se imbrace frumos asortat sa zambeasca sa se imprieteneasca cu pr lui