| razvitim20 a întrebat:

am o prietena pe care o plac, iar ea il place pe prietenul meu.Si s-a pus cu el, iar eu eram suparat afara, si ea si-a dat seama.Si s-a despartit de el ca eu eram suparat, din asta am inteles ca tine la mine. Ei acum ea este suparata si prietenul meu este suparat.Si acum nu stiu ce sa fac, imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| zizibela a răspuns:

Spune-i ca o placi si vrei o relatie cu eahappy asa rezolvi cel mai bine: tu nu mai esi suparat, ea nu mai e suparata( pentru ca daca s-a despartit de el pentru tine clar tu esti mai important) insa prietenul tau nu stiu cum va reactiona! poate se va supara si nu va mai vb cu tine! u alegi intre ea si el!

1 răspuns:
| razvitim20 explică:

Nu cred, daca sunt mai important s- desparitt de el pentru ca se simtea prost...