| lazanorbi a întrebat:

Buna am o prietena sunt impreuna cu ea ma duc la scoala cu ea vin u ea da nu stiu cum sa ma apropiu de ia mai mult. Dar nici subiecte de vorbit nu mai am ajutor pliz ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| teroalex008 a răspuns:

Pai o intrebi cum a fost azi la sscoala? Ce ore at- avut? Vorbiti despre profesori, colegi. Ce muzica ii place? Vezi ca a aparut o melodie noua. Ai vazut filmul ala? Vrei sa vedem filmul X impreuna? etc...

| morena a răspuns:

Fa cateva lectii de gramatica cu ea, eventual si de engleza! Asa sigur va mai apropiati putin!

| lazanorbi explică:

Dadar si in pauza trece pe la clasa mea si stam da nu stiu ce sa ii zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA zii ca e dragutzz...etc viii pe afara si din astea
e folositorr