| andruha a întrebat:

Am o problea. Mansturbez aproape in fiecare chiar uneori de 2 ori pe zi. Cum vredeti e normal? Va rog ajutati-ma. Cum pot sa scap de aceasta problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de trei ori pe zi, si poate iti va trece laughing

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este o problema...cand o sa fi la 20 de ani o sa arati din nou ca la 15sad. Intelegi unde ajungi?

| candycarrie a răspuns:

Depinde ce inseamna normal.Nu poti pati nimic, atata ca atunci cand vei face sex nu ti se va mai parea atat de spectaculos. Dar nu poti pati nimic, daca tie iti place, go onlaughing

| lencikk a răspuns:

Si u cand ai timp sa mananci?laughing)asta faci non-stop... ii anormal weei...trezeste-te :*

| J0hn a răspuns:

BAAAAA nu mai pune atata mana pe pla si gaseste-ti alte preocupari nu sa stai toata ziua cu mana pe clanta... offff doamne ce poti sa faci sa iti dai pe palme cu ceva sa te piste cand ti-o pui! rolling on the floor

| fleurs a răspuns:

Gaseste o prietena si incearca sa te abtii de la apucaturile astea, mai tarziu o sa multumesti...