| victoria_9469 a întrebat:

Buna am o problema am cosuri pe fata. folosesc produse de la gerovital plant. cosurile s-au mai retras. cum sa scap de ele mai repede? dau fundita

6 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

. un sapun dermatologic si o crema clean&clear Dual Action Moisturiser => asta se aplica pe fata curata. Adica dp ce te speli pe fata apilici crema

| EU_6017 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu coshurile si am folosit zineryt.
Este foarte bun si se vad rezultatele dupa 2-3zile.

Sper sa-ti fie si tie de ajutor.

Succes si ai grija de tine!

>big grin

| AstaMicu a răspuns:

Hmmmmm adolescenta este de vina, parerea mea este ca orice ai folosi nu iti va trece in totalitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tr sa faci dragoste big grin

| ruxandra_2008 a răspuns:

Hello scumpa :*! incearca sa te speli pe fata cu spaun dimineata si inainte de a te culca, eu asa am scapat de cosuri

| irinaa_8316 a răspuns:

Pai eu am fost la dermatolog si mi-a recomandat un tratament cu zineryt (seara si dimineata), tot seara imi dadeam cu RETIN-A si dimineata cu SKINOREN...chiar au fost rezultate foarte bune dar imi faceam si zilnic masca de argila care este foarte eficienta.garantez ca o s aiti treaca rpoblemele daca urmezi tratamentul asta. multe prietene l-au incercat. funda?batting eyelashes