| Whatever_5292 a întrebat:

Am o problema, cam tampita dupa standardele multora, dar pe mine ma cam afecteaza. E chestia despre un baiat pe care il iubesc.Am mai stat cu el inainte si parea ca e cu capul pe umeri si ca niciodata nu ar face ceva sa ma raneasca. Ei bine, ne-am impacat si in cateva saptamani mi-a cerut sa ne despartim, nu mi-a spus nici un motiv la inceput.In fine, au trecut vreo 3 saptamani si i-am spus ca inca il plac si bla bla bla, el mi-a spus ca si el tine la mine si ca intotdeauna s-a gandit la mine, chiar si cand ne-am despartit prima oara, dar mi-a spus ca el nu mai e virgin si ca asta s-a intamplat dupa ce a stat cu mine prima data, iar acum nu vrea sa ne impacam din cauza ca el stie ca eu sunt virgina si nu as accepta sa fac pasul asta pentru ca ma consider mica, iar el e sigur ca imi va cere asta daca vom fi impreuna.Intrebarea mea estebig grine ce s-a culcat cu cine stie ce fata daca se gandea la mine?

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Pt ca la varsta lui nu constientizeaza cu adevarat ce este sa zicem iubirea si nu cred ca chiar s-a gandit prea mult la tine din moment ce a ales altceva. Ideea e ca orice baiat trebuie sa isi inceapa viata sexuala la un moment dat si cu atat mai mult cand i s-a oferit ocazia foarte putin baieti din ziua de azi mai asteapta o fata si refuza asemenea ocazii

| PopStarInMyMind a răspuns:

Asa sunt baietii(barbatii).Cei fideli sunt foarte rari.Una este sa iubeasca o fata, alta e sa se culce cu una.Stiu ca e o prostie, dar crede-ma, asa gandesc ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nevoie, pentru ca mai bine faci dragoste sau sex ( cum vrei tu sa ii zici ) decat sa iti arzi mana ( ma intelegi ), nu?
In orice caz, lasa-l in pace, e pierdere de timp daca voi va despartiti si impacati asa de parca e o joaca.
Si faza cu ganditu, daca tu esti singura normal ca te gandesti la el, la momentele frumoase ( uitand de momentele neplacute ) si asa incepi sa crezi ca iar il iubesti dar nu e asa, doar te pacalesti.

| BeLLa_4677 a răspuns:

Tocmai pentru motivul care nu se impaca cu tine pentru ca stia ca tu nu o vei face.Dar ca se gandea la tine nu cred.Asta spun aproape toti baietii ca sa impresioneze.din pacate nu stiu varsta ta si dar daca e intre 10 si 14 eu zic sa nu o faci.El daca chiar se gandeste la tine si te iubeste in continuare te poate astepta cu greu dar poate...
funda?