| alina17ilinca a întrebat:

Am o problema cand vine vorba de conversatiisad pur si simplu ma blochez nu zic nimic, raspund scurt la intrebarile care-mi sunt adresate si atat. Nu am bagat de seama asta pana acum, deoarece vorbesc destul de mult si liber cu prietenii si persoanele apropiate, dar este un baiat de care imi place mult, dar de fiecare data cand ma suna vorbim 5 minute, astfel incat sa ne povestim ce am facut peste zi si atat. Nu stiu de ce de parca mi-ar fi rusine sa spun ceva sau nu as vrea sa vorbesc prea mult ca sa nu se plictiseasca sad Nici el nu e genul de persoana care sa vorbeasca prea mult, dar el macar incearcahappy Of, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Asa eram si eu credea-m ca nu pot sa vb cu Iubita mai mult de 10 minute -11.Dar de cand cu noua iubita am ajunsa vb cu ea si 5-6 ore -Mda.Depinde de partener si cat de deschis e la conversatie -Adica daca stai si te gandes-ti sa nu cumva sa zici ceva aiurea ajungi sa te limitezi, dar daca puteti vb despre orice aici e vorba si de sex o sa ajungi sa vb fara sa vrei laughing)