| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: Ce cadou as putea lua iubitului meu de ziua lui de nastere? Ii baiat rasfatat si alea alea, dar cu mine nu are fite. Nu stiu ce i-as putea lua, deoarece parfumuri si din astea nu-i trebuie ca are o gramada. Vreau sa-i iau ceva mai. nu stiu.sa fiu mai originala rolling on the floor. Ajutor!

7 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Mergi prin magazine si sigur vei gasi cevawinking chiar nu ma pricep la cadouri big grin

| nicoletalavinia14 a răspuns:

E complicat, dar din cate zici tu vrei ceva care sa nu fie cumparat, sau sa fie doar original? Poti sa-i ceva, un album de muzica nou, depinde ce muzica va place, mai am o idee dar nu stiu daca iti va placea, asta depinde daca aveti multe poze cu amandoi, un album foto.Nu prea am idei.

| theodoraafi a răspuns:

Cumparai ceva simbolic.
nu stiu nu prea am idee.
eu zic sa mergi sa cauti, o sa iti dai seama ca este cadoul perfect doar atunci cand o sa il vezi

| DrViorel a răspuns:

Un obiect pe care il personalizezi cu numele lui, sau cu numele tau si alui... Asta primeam si eu, desi sincer nu am fost si nu voi fi niciodata nu conteaza cati bani am, asta ii doar o iedeie a lumii, ca daca ai bani trebuie sa fi neaparat impresar sau fitos, oricum am trecut de fazele astea de copil de liceu...Deci fai asa ceva. Succes si o zi buna!

| antonelk a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi o pernita cu poza voastra pe eabatting eyelashes sau o cana cu numele lui sau cu poza voastra pe eabatting eyelashes un inel. o bratara ceva.sau sa i-ei un tablou mic si sa pui o poza de-a voastra acolo.acum vezi u :*:*

| musterrl a răspuns:

O pereche de chiloti care se manancarolling on the floor)))sigur ii va placea, si sa vezi ce incantat va fi dupa ce va primi cadoul, duparolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am mai facut cadouri la cineva pana acu dar e frumos sa ii ei un lant:dceva valoros