| jhgkuyt6 a întrebat:

am o problema ce ma tot framanta! astazi, acum o ora, am facut dragoste cu iubitul meu in masina! a fost a 2a oara...si cand a scos-o erau multe picaturi foarte micute pe scaun. a si am uitat sa mentionez un lucru:am facut-o cu prezervativ! ma tot gandesc daca a ejaculat el... s-a dus totul in prezervativ si am si vazut ca a ramas acolo tot.insa.exista posibilitatea sa fii avut eu orgasm? prima oara cand am facut-o nu am avut.pentru ca eram foarte incordata.insa acum m-am simtit excelent, nici nu ma mai durut! deci.se poate sa fii avut eu orgasm? sau sa fi iesit pe langa prezervativ sperma? sunt foarte ingrijorata! vorbind cu el mi-am adus aminte ca pot apela la pastila de-a 2-a zi! dar mi-e frica de reactiile adverse! ma pot ingrasa daca iau una? help me! multumesc!

Răspuns Câştigător
| myrazvy a răspuns:

Stai linistita, daca a ejaculat in prezervativ totul e ok, cu siguranta ai avut orgasm.totusi de ce nu va luati o camera? parca sex in masina e cam brutal pentru o pereche ce se spune ca se iubeste. Dragostea adevarata e aia in pat romantic cu preludiu alea alea

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pastila de a doua zi prezinta pericol prin faptul ca ea reprezinta o bomba cu hormoni pentru organism.Partea cu ingrasatul este un lucru minor. Este posibil ca tu sa fi avut orgasm, daca prezervativul a fost folosit corect!

| Georgiana21 a răspuns:

Nu, nu te ingrasi. Dar pastila trebuie luata in maxim 48 ore de la contactul sexual; insa are si urmari. In primul rand ti se poate modifica data menstruatiei; ti-ar putea veni mai devreme; mai tarziu, sau sa nu-ti vina deloc o luna. Deci daca se intampla asta, nu-ti fa griji; e doar efectul pastilelor.

| Georgiana21 a răspuns:

Am uitat sa mentionez; trebuie sa iei 2 pastile (50-60 lei); una trebuie luata la 12 ore dupa contact; si a doua tot asa la vreo 12 ore dupa ce ai luat prima (oricum scrie pe prospect). [Vezi ca nu poti lua mai mult de 2 pastile pe luna, pentru ca atunci ar avea loc modificari mari in organismul tau!]

| Mo a răspuns:

Cu siguranta ai avut tu orgasm!

| swet girl 22 a răspuns:

De la o pastila nu te poti ingrasa.si e posibil sa fi avut tu orgasm.nu se poate sa fi iesit din prezervativ daca la folosit bine.

| RUMBURAK a răspuns:

Nu cred ca a iesit nimic din prezervativ.are reacti adverse. informeaza-te bine

| Creatza_4434 a răspuns:

Nu are rost sa iei pilula de a doua zi.Frumos raspunsul lui myrazvywinking