| Codrutsa a întrebat:

happy am o problema cu baiatul pe care il plac si si el ma place. A spus ca nu prea vrea sa fim impreuna din cauza ca vor comenta prietenii lui, avand in vedere ca el e mai mare decat mine cu 3 ani. Apoi am venit eu cu ideea de a fi impreuna fara sa stie nimeni iar el mi-a zis ca la asta se gandea si el si ca asa vom face (vom fi impreuna in secret). ei bine cativa dintre prietenii lui, care sunt si prieteni cu mine au aflat ca mie imi place de el si lui da mine dar nu au comentat nimic. Dar observ ca nu prea vorbeste cu mine, atat de mult ca inaintestraight face. Deci noi inca nu suntem impreuna dar nu stiu cum sa fac. Va rog dati`mi niste sfaturi am nevoie de ele. happy Il iubesc mult, iar el ma iubeste! Multumesc mult! si Ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Si daca e mai mare cu 3 ani care e problema?happy atata timp cat te iubeste nu cont ce zic prietenii... ceea ce inseamna ca isi pune prietenii pe primul loc si nu e bine

5 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Sincer nu cred povestea asta cu prietenii lui, sa fii tinut cu adevarat la tine si sa fii vrut intr-adevar sa fie cu tine nu-i mai pasa de ceea ce cred cei din jur, pentru ca nu ei stau cu tine si au o relatie si tin la tine ci doar el, poate ca a zis asta sa faceti pentru ca nu prea isi doreste o relatie cu tine si nu a vrut sati zica direct ca sa nu te faca sa suferi, scuze cati spun asta dar e ceea ce cred.Bafta

| AnaBejenaru a răspuns:

--pai genul asta de baiat, nu merita sa fie cu tine, pentru ca si tu stii ca pana la urma o sa iti franga inima...

| Morphine21 a răspuns:

Daca te-ar iubi nu i-ar fi rusine cu tine.straight face

| Lluvia_8369 a răspuns:

Sincer eu cred ca nu te iubeste. Poate intr-adevar tine putin. dar nu inde-ajuns. Pt ca daca te-ar iubi cu adevarat nu i-ar pasa ce spun prietenii. Totusi, daca vrei vorbeste odata cand esti singura cu el [ sau du-te la el acasa ] si spune-i verde-n fata ca il iubesti si intreaba-l daca si el pe tine. Daca spune ca da intreaba-l atunci de ce nu mai e ca inainte. Daca oricum spune ca nu puteti fii impreuna datorita prietenilor, chiar nu te iubeste.

Succes :*

P. S : Esti din medias cumva? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care dunt impotriva nu va sunt prieteni