| andreiplayer2002 a întrebat:

Buna,am o problema cu o fata,am fost provocat de un prieten sa ii cele mai bune prietene ca o plac(chiar o plac dar imi era rusine sa ii spun).Nestiind unde poate sa degenereze situatia,i-am zis si dupa ce am discutam cu ea ca o plac,i-am zis ca de fapt este o provocare s-a suparat foarte tare pe mine si mi-a zis ca daca si ea zicea ca ma place ce faceam. Dupa mi-am dat seama cat de prost am fost si am incercat sa rezolv cumva,dar nu stiu ce sa mai fac.
Ajutor,

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Cred ca se poate rezolva usor situatia cu un trandafir si inca un rand de scuze happy

| BryBard a răspuns:

E ceva normal s-a fim ajutati de prieteni ca s-a ajungem sa fim impreuna cu ceea iubita.Dar ce ai facut tu e "gogomanie mare". Oricum si ea te place daca a zis "si mi-a zis ca daca si ea zicea ca ma place ce faceam" e clar ca era sa ti-se confeseze chiar acolo, dar tu, ca ai gura mare ai stricat momentul, te duci si stai pe langa ea, ii recastigi interesul fata de tine, a indoiesc ca l-a pierdut.Asteapta s-a faci tu pasul, asa ca dai batai cum a spus si DrrGoogle ar fi frumos sa nu te duci cu mana goala duci si tu acolo ceva nu musai trandafir, poti si ciocolata s-au un ursulet etc.Si ii explici situatia,ca tu de fapt o placi si ai facut to posibilul s-a fi cu ea, da ai fost prostut(scuze de expresie) si ai vorbit aiurea.ii spui efectiv ce simti pentru ea, logic ca iti ceri si scuze, trebuie sa constientizezi ca barbat/femeie cand ai gresit si sa iti ceri iertare, nu sa zici, ce ma eu? eu is orgolios, nu pot sa fac asa ceva? Trebuie s-a lasi de la tine ca sa fie bine.Mult noroc o sa ai nevoie happy

| andreiplayer2002 explică (pentru BryBard):

Stiu ca am facut o gogomanie mare si stiu ca am fost prost rau de tot, adica rau de tot, dar la asta ma si gandeam, sa nu ma duc cu mana goala la ea si bineinteles ca imi cer iertare fata de ea.
Mersi foarte mult de ajutor!

| BryBard a răspuns (pentru andreiplayer2002):

Nu ai pentru ce!

| PolitiaGramaticii a răspuns:

Sa ii spun*