| maxbaietas a întrebat:

Buna happy am o problema cu o prietena de-a mea p care eu incerc sa o cuceresc din nou. Am cunoscuto p mess am vb vreo saptamana dupa care ne-am intalnit la club si ea nu mai vorbea cu mine cand ne-am vazut ci doar p mess avea curaj. Si dupa vreo 3 saptamana am plecat in italia si am vb cu ea p mess si a zis ca vrea sa ne cunoastem mai bine (relatie ) dar eu am ramas indiferent adica imi cautam scuze k eu sunt in italia si nu pot etc. Si iata vreo luna am inceput sa-mi placa de ea si i-am spus ca o iubesc dar acum ea este indiferenta cum am fost si eu si incerc sa o cuceres din nou care ma puteti ajuta cu un sfat happy

2 răspunsuri:
| J0K3R a răspuns:

Ori te place foarte mult si se intimideaza cand te vede.
Ori esti urat foc si ii vine rau cand se uita la tine.
Ori e fata mica care nu a atins pubertatea si se poarta ca un copil.

| maxbaietas explică (pentru J0K3R):

1 iti dau adresa d p fb sa vezi daca is urat laughing 2 ea are 16 ani