| anonim_4396 a întrebat:

am o problemabig grin imi place ff mult de un baiat care este in clasa a9a. am rugat-o pe o prietena sa il intrebe ce parere are despre mine, si acesta i-a zis ca sunt draguta, doar ca lui ii place de o alta fata. Din spusele tuturor acea fata este o c***a. Chiar nu inteleg cum se poate uita la o asemenea fata!:-o Eu chiar il plac sh as vrea foarte mult sa stau ca el. dau fundita!:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai vb cu acel baiat dar tu esti oare acea fata cuminte sau curva? Daca esti cea cuminte explica-i tot ce poti despre panarama asa sa isi fac o impresie rea de ea, daca esti panarama atunci du-te naibii de aici. Bye

| AmphetamineGirl a răspuns:

Iceman:daca vrei s stii nu sunt o "panarama" asa km spui uh. eu chiar il iubesc pe acel baiat:X P. S:urasc cocalarii sh pitzi:-&

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-l avetrizesti si sa-i spui despre acea fata tot ce sti! Si iti urez succes sa iti reuseasca! te pup :*