| Cosminutza_8644 a întrebat:

am o problema. de la un timp nu mai pot avea relatii de lunga durata, nu stiu daca e de fapt din cauza ca exista deja unul la care tin fff mult si nu l-am uitat sau din cauza ca sunt prea copila pentru ajea ceva sau ma plictisesc prea repede. De cand m-am desp de fostul, acum 1 an am tot incercat sa imi fac altii prieteni, sa ies, si tipii sunt ok [nu sunt de aia de care sa iti fie scarba]. Am cunoscut mai multi, insa cu niciunul nu am putut sta mai mult de 1 saptamana. nu stiu ce mi se intampla thinking cand stau cu unul ii gasesc fff repede defecte [foarte stupide] cum ar fi un tic sau nijtee chestii foarte marunte.winking si nu stiu, ma simt aiurea, nu am atractie la nim, nu imi place de niciunul oricat de frumos si oricat de bine s-ar purta. straight face Nu stiu ce sa mai fac. straight face Vreau niste sfaturi thinking!
big hug Dau funda happy :*!

Răspuns Câştigător
| AngelaRAmona a răspuns:

Poate ai nevoie de o apuza...Incearca sa renunti a-ti mai face relatii o peroada pentru a putea sa iti intelegi si sentimentele.Nu iti faci o relatie cu un baiat doar cu scopul de a sta mult cu persoana respectiva ci ca sa te simti tu implinita.Ia lucrurile asa cum sunt. Poate dupa o pauza o sa intelegi cu adevarat ce simti.

3 răspunsuri:
| johnny1992 a răspuns:

Asa am patit si eu(cu o fata logic)!
Este probabil din cauza faptului ca ai tinut la fostul iubit foarte mult si acum celelalte persoane nu se ridica la nivelul fostului!

| DjCurca a răspuns:

Sau in cel mai rau caz iti plac fetele...

| Cosminutza_8644 explică:

rolling on the floor normal ca nuwinking