| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Am o problemă destul de mare. Sunt într-un impas, am făcut o greșeală pe care o regret enorm.
Instructorul meu de dans este însurat, însă asta nu l-a împiedicat să înceapă să se dea la mine, prin anumite lucruri indirecte, de care oricum îmi dădeam seama. Noi vorbeam multe lucruri, dezbăteam subiecte, așa că pot spune că ne înțelegeam chiar foarte ok. Între timp, el a tot continuat cu anumite gesturi, vorbe, "vrăjeli" până într-un moment în care a încercat să se apropie de mine, m-a luat în brațe iar apoi m-a sărutat, iar după asta tot voia să mă pupe pe "obraz", iar eu mai greu, am acceptat. Am iubit de aproximativ 2 ani, mă simt extrem de vinovată pentru ce s-a întâmplat, chiar îmi iubesc iubitul, însă acest bărbat are o influență mare asupra mea, pot spune că simt o atracție fizică, iar el cum are experiență, având 30 ani, iar eu 20, știe cum să joace fetele pe degete astfel încât să obțină ce-și dorește. Mă simt cu conștiința încărcată. Iubitul meu nu merită astfel de lucruri și îmi pare foarte rău pentru ce s-a întâmplat. Problema cea mai mare e că nu mă pot opri din asta, cu toate că atunci când ajung acasă regret absolut tot ce s-a întâmplat, atunci când el stă aproape de mine, parcă uit de tot. Eu cred că cel mai probabil "mă vrăjește" în vreun fel cu vorbele, cum spuneam, având experiență.
Nu vreau să mă despart de iubitul meu, îl iubesc, însă pe de o parte, mi-e și rușine să-l mai privesc în ochi. Vreau răspunsuri folositoare și nu mă judecați, până nu treceți prin ce trec eu, nu aveți cum să înțelegeți.

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Asa raman fetele pe dinafara, fara niciunul.Mai bine renunti la dans si la restul barbatilor de pe lume si te mariti cu iubitul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa te desparti de prietenul tau, dar cu certitudine te poti despartii de instructorul de dans, care nu-i decat un afemeiat libidinos.

| VoidEternal a răspuns:

Yup. Renunță la cursul de dans. Sau schimbă sala.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Ar cam face-o cu puțin regret trust me laughing

| Emma30555 a răspuns:

Fa ce simți ai 20 de ani, o sa capeți experienta în timp și o sa înțelegi mai târziu cum sunt unii bărbați, viata. Probabil nu îți iubești iubitul sau nu mai ești atrasa de el, relația funcționează doar din cauza obisnuintei. Ideea e sa ți iei în calcul toate posibilitățile și sa nu suferi indiferent de rezultat. Eu cred ca tipul de 30 vrea o aventura și atât, cred ca și tu vrei sa încerci, cred ca te vei desparti de iubitul tău, apoi după toată povestea asta si după lecția învățată vei întâlni pe altcineva cu care o sa ai o relație mai profunda.

| Betty1992 a răspuns (pentru Emma30555):

Sustin. Cu iubitul este doar obisnuinta. Nu poti fi indragostit de un om si sa te saruti cu altul. Cei care cred ca da, nu stiu ce-i aia dragoste. İn mod cert, fata are de luat o decizie. Ori esti sincera cu iubitul tau, pui punct relatiei ori continui relatia dar rupi contactul cu instructorul. Nu fi superficiala. Emotiile, trairile tale sunt firesti, dar iti va face rau situatia asta.

| Eireann a răspuns:

Ma gandesc ca incearca asta cu toate fetele dar unele au auto-control si il refuza. Eu iti recomand sa il eviti, sa faci tot ce e posibil sa nu ramai niciodata singura cu el si sa iti vezi de relatia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai îndrăgostit de el

| SharpEagle a răspuns (pentru anonim_4396):

Ete s-a indragostit...Vezi' de treaba.
Ala o perie de sus in jos, o complimenteaza, i-a facut inima cat o varza. Asta se cheama limbi in amorul propriu...
Primeste ce (nu mai) primeste acasa. Vede in el ceea ce pustiul ei nu este si nici nu ar putea, ca e prea tanar.
Nu dupa dansator e ea innebunita, ci dupa starile pe care i le provoaca dansatorul.
PS: cred ca majoritatea fetelor de douj' de ani ar reactiona similar ca ea.

| anonim_4396 explică (pentru SharpEagle):

A gâdilat-o la mental,acolo e zona cea mai erogena a femeilor,asta sa înțeleagă ăștia care suferă de psihoza și dau vina mereu ca nu sunt plăcuți din cauza fizicului, contează enorm sa ai papagal,sa seduci o fata, sa ști cum sa o seduci, poți fi frumos lasand modestia la o parte cum am fost eu de atrăgeam ogramada de priviri pe strada de la sexul opus, și băgați de seama,și din cauza faptului ca eram timid, tăcut, am pierdut extrem de multe în viata,pe când alții care arătau mult mai nașpa agatau ce voiau ei foarte ușor, deci contează papagalul ca să seduci inițial o fata,si sa o păstrezi inteligenta și caracterul deși e relativ, multe stau cu mulți care s prosti la caracter,care le bat,înșală.
Profesorii ăștia de educație fizica,instructorii de obicei atrag în prostie mult fete Young, unii fără sa facă nimic deosebit.
Dai răspunsuri foarte bune,nu știu cine ești dar faci valuri pe TPU vad laughing și tu cred ca ai vrăjeală strong la fete,subt sigur ca ca nu o duci deloc rău cu sexul opus, ca cunoști multe fete. S-a îndrăgostit, ca ini pare rău, dar tot vrea ca acele stări sa le resimta iar și iar, altfel facea cumva și nu se mai ducea la dansuri dacă chiar regreta, este un regret care ar merge puținel pe repeat, chiar un viol pe repeat asa cum ne place sa spunem unii când ne place mult o melodie. Da, ca ala poate arata si bine, și deține și arta de a seduce, fetele astea sunt atrase în multe cazuri de maturi.

| AdrianVoicu a răspuns:

Încetează să mai fi o cârpă, ăla de 30 de vede că pe o fata ușoară
Daca știi că iubitul tau nu merita așa ceva de ce te mai duci la ăla de 30? de ce nu tai toate contactele cu el?

| SharpEagle a răspuns:

Pai, ce o tot cotesti atata...pleaca de la sala aia de dans sau unde te duci tu sa te vezi cu el. Asta daca chiar zici ca-l iubesti pe cel care te "asteapta" acasa. Si imagineaza-ti o situatie similara, numa ca i s-ar fi intamplat lui, cu kinetoterapeuta...