| Brokenangel_2837 a întrebat:

Am o problema:eu stau pe aceeasi strada cu un baiat.Inainte nu prea imi placea de el, dar dupa ce l-am combinat cu o prietena de-a mea a inceput sa imi placa de el, dar nu i-am spus nimic. Apoi ei s-au certat(nu din vina mea), iar el si-a pus status la mess ca ma iubeste pe mine.Eu am vorbit cu el ieri si ne-am combinat.Astazi are iarasi la status ca o iubeste pe fata aceea. Mia mi s-a parut ca niciodata nu i-a placut de mine. Oare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Are impresia ca se poate juca cu amandoua. Tu trebuie sa ii arati ca nu e asa si sa cauti pe altcineva care sa te aprecieze.Vb cu prietena ta si spune-i si ei toate astea. Nu merita baiatul asta! Fuge dupa 2 iepuri si nu prinde niciunul...

7 răspunsuri:
| mihy a răspuns:

Buna! in primul rand. ar trebui, sa-ti dai seama cine cu cine combini. in al doile' rand, asteapta sa se desparta; si apoi poti sa ii spui ce simti pentru el. Bafta!

| Cristi6482 a răspuns:

Spune-i ca e un fals si gaseste-ti pe altu.

| dani_4927 a răspuns:

Danutza 91 esti sanatoasa la cap si ce trebuie sai dai in oua sal lasi ipotent pe toata viata daca tear lovi si baieti la **** sa te lase ipotenta pe toata viata tiar comveni eu cred ca nu sau sa te lovesca si la **** si la tite ca sa faci cancer sau daca ai fi maritata si sa ai baieat si sa til lovesca o fata in oua sa til nenoroceasca sau fata sa tio loveasca un baieat la **** si la tite sa ti nenoroceasca pe toata viata tiar comveni eu cred ca nu eu daca ma loveste o fata laoua cind o prind o lovesc si eu in oua sa o las ipotenta si la tita sa faca cancer sa vada cum e si ce rau doare

| AMNESIA_8654 a răspuns:

Peste cate chestii din astea am trecut inseamna ca atunci dup ce sau certat el a pus asa ca te iubeste pe tine doar ca sa ii faca in ciuda lui pr ta si a 2 zi cum inteleg a zis ca o iubeste dupa vreo 3 ore de plans iti zic eu degeaba tii la el e un baiat din ala schimbat-or la dragoste

| Miriam55 a răspuns:

Măi, relaţiile de la o vârstă aşa de fragedă nu rezistă, trebuie să fii conştientă de asta. Dragostea este superficială când eşti adolescent, în genere.
Ce să faci? Păi gândeşte-te. Eşti mică, el e mic.Superficial şi cu nasul pe sus.Mai stai că doar nu vrei să te căsătoreşti d-acum.

| mary_7018 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te mai combini cu el si sa ii povestesti totul prietenei tale...cel mai bine ar fi sa il dati dracu amandoua MULTA BAFTA!

| Unicef_7931 a răspuns:

Poi in primul rand saracu de el cred ca e un topit...si-n al doilea nici cu tine nu mi-e rusine fara suparare.Ce sa faci ...sa te arunci dupa pod:devil)).Ce ai putea face sa incepi sa vorbesti cu baieti cu caracter nu cu toti papagaliiwinking