| aaalexutza a întrebat:

Buna am o problema fostul meu iubit e acum cel mai bun prieten al meu si tota lumea imi zie ca cam profita sde mine dar mie nu mi se pare ininte poate o facea dar aum nu. si unul din cei mai buni fostii prieteni de ai mei acum e gelos ca cu el numai stau si ca stau doar cu cel care cica isi bate jos. ajutati-ma ce sa fac love struck funda :*

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Poate nu isi bate joc.dar ceilalti sunt invidiosi sau tin prea mult la tine si nu vor sa te vada ranita.dar asta nu inseamna ca baiatul chiar profita de tine

1 răspuns:
| MauiStatue a răspuns:

Intai te-ai gandit ca, tinandu-l aproape pe baiatul asta, poate il ranesti dar el nu iti va arata asta?
Ceilalti, probabil isi fac griji pentru tine sau doar nu il vor in viata ta, dar daca e asa, asculta-ti doar inima. Incearca sa iti imparti cumva timpul incat sa fii alaturi de toti. Daca actualul tau prieten bun, si-ar gasi o fata mai buna decat tine, ce crezi ca ar face? Te-ar lasa singura in linistea ta.