| Iulian965 a întrebat:

Buna am o problema:imi place de o fata si nu stiu cum sa fac sa se indragosteasca de mine...sincer chiar tin la ea, as vrea o relatie serioasa...ce sa fac?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

50% e rezolvat, că vrei tu! Fă de aşa ntură şi rezolvă şi restul de 50%.
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| neutrino a răspuns:

E treaba ta ce vrei tu, nu-i suficient. La toti ne place de cate o zana la care nu avem acces. Cel putin, cu ea vorbesti, ai invitat-o la un suc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place si ea pleaca cu altul o sa ti se sfasie inima asa ca mai bine ai grija pe cine placi

| blueheart a răspuns:

Fii tu insuti, arata-i cine esti, fa-o sa se indragosteasca aratandu-i felul tau de a fi, felul tau de a gandi. Nu trebuie sa faci pe nimeni sa se indragosteasca de tine, cine te place cu adevarat o sa fie cu tine. Succes! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

In primul rand trebuie sa i spui ca iti place de ea. Sa nu i spui ca o iubesti ca o sperii. Apoi sa incerci sa i arati ca tii la ea. sa o inviti la cinema sau in oras, la plimbari sau la ce va mai place sa faceti impreuna. Cu toate acestea o sa o faci incetul cu incetul sa te placa si poate chiar sa i pici cu tronc. Nu uita sa fii un gentleman in acelasi timp. Incearca sa afli si ce o intereseaza documenteaza te pe acele subiecte si arata ca ti plac si tie, asta pentru ai demonstra ca aveti multe lucruri in comun.winking bafta

| ralukuu a răspuns:

Pai fi dragut cu ea...acorda-i atentie mai mult decat celorlalti, arata-i ca iti place de ea, prin felul cum o privesti, ATENTIE! sa nu o iei prea tare... daca e timida ar putea sa se sperie. Bafta mare!

| 12398756 a răspuns:

Pai,daca ea nu te place nu o poti face sa se indragosteasca in tine...Dar mai bine sa-i spui ca o iubesti.