| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema importanta. Mi-a intarziat menstruatia am simptome de voma, ameteli, ma dor sani si nu mai am pofta de mancare. Acum ce credeti ca ar putea fi? Vreau cat mai multe pareri. ofer fundita!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Noi nu avem de unde sti ce si cum ai facut tu, chiar daca ne gandim la ceva specific acestei sectiuni. Daca ai fost fata cuminte, iti recomand sa mergi la un medic si sigur vei primi un raspuns competent, nu asa din gura lumii. Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea asta si ieri... si ti-am raspuns si atunci si o fac si acum.
Ia un test de sarcina Surecheck si fa-l de preferat dimineata la prima urina. Apoi daca e pozitiv o sa stii ce ai de facut. Urmeaza controale gineco si alte analize. Pentru a fi sigura se fac si niste analize de sange, intreaba medicul de familie. Bafta! Sper ca ti l-ai dorit! Asteptam vesti! vine barza?

| drhotzu a răspuns:

Eu cred ca esti paranoica... simptomele apar dupa 2-3-4 luni uneori nu apar deloc!
este foarte posibil sa fii doar paranoia combinata cu ipohondrie! mergi fa un-doua teste de sarcina si gata!

| Hαppiηеss a răspuns:

Sunt simptome premenstruale care se aseamana cu cele de sarcina! Si daca erai insarcinata starilea astea nu iti apareau asa repede oricum ca sa scapi de dubii fa-ti un test de sarcina.

| Ajutatorool a răspuns:

Sida.

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Eu cred ca esti insarcinata

| SweetCandy29 a răspuns:

Am intretinut relati sexuale (neprotejat) dar nu s-a terminat in mine deci nu stiu ce sa zic in legatura cu sarcina.