| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Am o problema legata de pritena mea, unde so scoat azi, pentru a vorbi cu ea mai deschi ce mi sa intmplat ca au fost multe certuri.
M-am gandit undeva la un local la o ingetat in mall, ca e cam rece afara, sau la un film? sau dati-mi voi o idee
Multumesc

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Incearca sa mergi cu ea, undeva unde s puteti vb in liniste, sa fiti doar voi doi, sa va puteti exterioriza asa cum vreti, de exemplu in parc, sau pe malul unei ape, depinde unde stati, sau la marginea orasului pe sosea, etc, cand vrei sa discuti despre asa ceva, este mult mai ok sa fiti undeva unde nu este prea multa lume
Bafta.

| DNSK a răspuns:

E catel frate s-o scoti la plimbare? reciteste si u ce-ai scris inainte sa-i dai send

| eu4you a răspuns:

Eu zic sa o intrebi pe ea.Cred ca cea mai buna alegere ar fi sa va intalniti undeva la u restaurant (nu foarte scump), si tu sa faci cinste. Apoi, sa mergeti la un film romantic sau de groaza (in ambele variante te va lua de mana). Apoi, sa o conduci tu acasa, iar in fata casei sau blocului sa o saruti.Succes!

| Lvev a răspuns:

Cred ca ar merge mai mult la un film, dar totusi intreab-o ce i-ar placea ei mai mult. Poate prefera sa fiti intr-un loc doar voi doi.Incearca sa faci ceva diferit si frumos, ceva ce nu fac toti baietii.Fi foarte atent cu ea. Te pup!