| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna am o problema...luna aceasta ciclul nu mi-a venit cum trebuie curgea putin si inchis la culoare, contact sexual neprotejat am avut dar stiu ca nu a lasat in mine, mi-am facut si 2 teste de sarcina si aman2 au iesit negative. Oare ce am sunt foarte ingrijorata! straight face

1 răspuns:
| ByByLoVe a răspuns:

Probabil vreun chist sau vreo infectie, nu iti fa griji mergi la un control si doctorul iti va spune mai multewinkingmult succes:* si nu fi ingrijorata pentru ca daca ramanei insarcinata nu aveai deloc
!:*