| dEEa_8468 a întrebat:

am o problema mare crying Am fost la un prieten de familie (18ani) sa ma invete ceva la engleza deoarece se apropie concursul (mama mea mi-a zis sa ma invete, avand incredere in el deoarece familiile noastre se cunosc ) Am fost la el ma invatat cate ceva, dupa mi-a zis sa facem "petting" eu i-am zis nu binenteles. Dupa a zis ca daca nu facem ma va lasa insarcinata. Atunci m-am speriat si am acceptat si i-am zis doar 5 min. Am facut 5 min am zis gata ma duc acasa si dupa a zis ca imi face masaj cu penisul, i-am zis nu el tot asa ca ma va lasa insarcinta (eram foarte speriata ) el a inceput sa-mi faca si dupa deodata a bagat penisul in vaginul meu (foarte tare la bagat, eu fiind virgina nu am putut rezista) dupa i-am zis gata plec etc, si incepea sa bage intruna, si cand a scos mi-a bagat penisul in gura si ii curgea ceva cred ca era sperma sad m-a pus sa inghit. ma mir ca nu a curs sange crying acum am dureri foarte mari debia pot sa stau jos.
Cand am plecat mi-a zis : "imi place sa dezvirginez fete, data viitoare sa nu mai fii virgina cand imi voi chema prietenii" crying

Nu stiu ce sa fac, credeti ca sunt insarcinata crying(? am dureri foarte mari ( in zona vaginului, de abia pot sta jos ) ajutati-ma va rogg!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Discuta imediat cu mama ta si anuntati politia. Ceea ce s-a intamplat este un viol deosebit de grav si daca nu iei masurile necesare, se va repeta si va fi si mai rau. Urgent la politie ca sa mai existe probe asa incat nenorocitul asta sa ajunga la puscarie unde ii este locul.

23 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am căutat povestioara ta pe google. Şi... ia ghici?
Există o grămadă de istorioare similare. Unde? În benzile desenate porcoase şi pe site-urile de fantezii!
Ok, poate pe unii i-ai păcălit dar corelând cu întrebările celelalte ale tale, eu înclin să nu te cred şi să spun că minţi.
Salut.

| gigiro a răspuns:

Si nu le-ai spus parintilor? Ai fost violata si lasi un asemenea monstru nepedepsit? Ori ai inventat povestea, ori e ceva de neiertat.

| Deny1333 a răspuns:

Sunt de acord cu cele ce te-au sfatuit in ultimele 2 comentarii.
spune-i mamei tale, sigur va intelege. si sa stii ca asta a fost un viol. ar trebui anuntate politia si familia baiatului. in orice caz, mergi la un ginecolog. nu cred ca esti insarcinata, din moment ce a ejaculat extern, iar durerile sunt din cauza brutalitatii cu care ai fost tratata.

inca nu-mi vine sa cred. :-o

| mdany a răspuns:

Doamne.Deci acesta se numeste VIOL. Daca ti-a facut acest lucru trebuie neaparat sa le spui parintilor si mai ales anunta politia. Iar daca nu a facut-o protejat sansele sa ramai insarcinata sunt minime dar nu nule.Adica exista sansa sa ramai insarcinata.Si mai ales du-te la medic sa iti faca niste teste.Rpd.
O zi buna.

| anca13 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina sau du-te la ginecolog.Anuntza parintii apoi politia.Se numeste viol si lipsa de libertate!

Numai bine!

| maryy a răspuns:

Nu cred ca se poate sa fi insarcinata.Pentru orice eventualitate spune-le parintilor ce ti s-a intamplat.Nu-ti face griji in legatura cu durerile, s-ar putea sa fie din cauza brutalitatii pe care a folosit-o.Sa speram ca in cateva zile vor trece. Te poti duce la un ginecolog sa vezi daca e ceva grav.

| LobyCreW a răspuns:

Vai de morti lui. ce criminal violatorlaughing ma oameni buni dar voi nu va aparati? exista box este ceva din fier pui pe mana dai in gura cade jos poate folositwinking pentru orcine nu cas eu un mare zmardoi

| valy1233 a răspuns:

Ce vrajeala ieftina laughing

| Lylly a răspuns:

Mergi si vorbeste cu mama ta asa ceva nu se mai poate repeta. Dar totusi eu cred ca nu ar fi trebuit sa accepti nimic de prima data chiar daca te-a amenintat.Anunta-ti parinti...

| bianca a răspuns:

Spune-i mamei tale ce s-a intamplat!
trebuie sa plateasca pentru ceea ce a facut

| myha a răspuns:

OMG!
Nu mai sta in fata calculatorului si fugi si spune-i mamei tale ce s-a intamplat. Cu lux de amanunte.
Te rog du-te acum. Daca Doamne fereste se intampla sa fi ramas insarcinata poti lua pastila de a doua zi. Familia ta este singura care te poate ajuta acum.
Mama ta va sti ce sa faca!
Du-te!

| abstract3D a răspuns:

Il poti duce la politie deoarece a fost viol si nu prea frumos ce ti-a facut si stai linistita cred ca nu air amas insarcinata dar zic sa te duci la un ginecolog sau sa vb si cu mama ta si sa-i spui prin ce ai trecut daca nu i-ai spus imi apare rau pentru ce ai patit

| IoanaAndrei a răspuns:

1. du-te la doctor. stiu ca e rusinos, dar sanatatea ta e mult mai importanta decat onoarea (si oricum, doctorul nu te cunoaste)
2. se cheama viol. baga-l pe nenorocit in puscarie. iti recomand sa le zici si parintilor tai.

| Stefania_8197 a răspuns:

Doamne :O! du-te repede si spune-i mamei tale! urgent. straight face

| mirunaana a răspuns:

Teoretic nu poti fi deoarece dupa cum ai spus si tu a dat sperma la tine in gura... dar nu se stie niciodata. du-te la farmacie si cere ESCAPEL sau POSTINOL.acestea nu te vor lasa sa ramai insarcinata daca totusi s-a intamplat ceva. oricum daca e adevarat ce spui vb urgent cu mama ta

| Alex6027 a răspuns:

Dupa o scurta vizionare a intrebarilor tale observ ca te plictisesti ingrozitor iar mintea ta zboara spre taramuri de neimaginat. Propun sa iti vezi de teme si de Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunta-ti parintii si denunta-l la politie imediat! Nu o sa fii singura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se numeste viol in buna regula.Anunta parintii iar mai departe politia, nu mai sta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, imi pare rau de voi, saracii cu duhu` care ati pus botu` la povestioara copchilei asteia. Asta n`o fo` violata cum n`am fo` eu crescut in manastire...copchile proaste si plictisite, toata ziua viseaza la mataranga si-si posteaza fanteziile cu violuri pe TPU. mi se face sila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci spune-i lui maicata asa e mai bine ca ea va lua masuri

| XusefulX a răspuns:

Este un nenorocit. e prea putin spus.asta se poate numi viol. dc nu faci ceva in legatura cu asta, sa, i spui mamei tale, la politie. ...are 18 ani poate ajunge la inchisoare. asa merita.nu stiu ce sa zic.decat sa ai grija de tine.:*:*bye

| Eminem_9806 a răspuns:

Citi ani ai?

| Eminem_9806 a răspuns:

Deci, daca nu e vrajeala imi pare rau pentru tine. Da ala merita o mama de bataie sa nu iii mai fie pofta de fete!