| Stef29 a întrebat:

Am o problema.Nu pot s-o conving pe iubita mea sa faca sex cu mine.Cum as putea s-o conving?
P.S(suntem de 1 jumate impreuna si avem 17 ani aman2) fundita pentru cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mary2ramix a răspuns:

Am trecut si eu de curnd prin aceeasi problema cu prietenul meu deoarece el vroia sa facem sex si eu nu vroiam(noi facusem 2 ani cu o luna inainte)si eu tot nu am zis ca vreau sa facm sex ci doar am facut-o... Acum fara misto trebuie sa vb foarte mult pe tema asta si sa-i demonstrezi ca merita sa aiba incredere in tine. gaseste tu un moment potrivit cand sunteti singuri si poti incepe cu saruturi, managieri si asa o vei convinge mult mai usor(sa fi inarmat cu prezervative). iti doresc mult succes daca mai ai nevoie de sfaturi lasa-mi mesaj si te voi ajuta cu cea mai mare placere.

6 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

1)frate poate ca ea stie ca dupa prima partida lucrurile dintre voi se vor schimba
2) poate se teme de consecinte stii ca nu-i asa de usor ca la noi
la baieti numa dai acolo si gata da la femei a) se deregleaza ciclul si alte modificari hormanale cresc sanii, curu etc
3) poate asteapta sa faceti 18 ani
eu zic sa mai asteptati nu strica happy

| Aida_2733 a răspuns:

UIta.te la comportamentul tau. Poate ceva o face nesigura sa.ti daruiasca corpul ei. Si pana la urma nu e pregatita daca nu vrea. Mai mult o sa te iubeasca daca nu o fortezi. Poate daca o fortezi va ramane dezamagita de tine

| mamasiita a răspuns:

Pai...incearca cu miscar tandre incet (sarut o frantuzeste) mangaie-o osorin zonele intime si o sa vreaiti garantez funda?

| giulian9 a răspuns:

Tipule...cel mai simplu e s-o imbeti ...stii si tu bautura le deschide apetitul de f*tut. Si nu uita de Durex happy

| trol a răspuns:

Cheamo la tine, fa locu frumos fa in asa fell cat sa-i oferi un oral, si dupa oral fii pregatitdevil

| MyhayB a răspuns:

Dai funda pentru cel care te ajuta sa faci sex cu gagicata? Ok,eu o tin si tu iti faci treaba.

Lasand mistoul la o parte, nu trebuie sa o convingi,trebuie sa ii arati ca meriti sa fi primul barbat din viata ei si asta poti face doar prin gesturile si atitudinea ta fata de ea. Stiu ca zburda hormonii in tine, dar nu insista, lasa totul sa vina de la sine.