| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si nu pot sta linistita. Ma "jucam" cu iubitul meu, bla bla. El a ejaculat pe mine,burta mai exact,asa, dupa ce m-am sters,mai aveam foarte putin, am luat un servetel si am sters putin acela. apoi, fara sa constientizez ce fav, m-am sters acolo jos..am dat pe deasupra vaginului cu acel servetel. Intrebarra mea este daca exista vreo sansasa raman insarcinata. Tinsa mentionez ca sunt virgina, nu am avut nici un act sexual. Rogseripzitate, mersi

6 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata doar ca tia atins putin vaginul, daca era inauntru era de rau.

| Azµre a răspuns:

Nu rămâi însărcinată.
PS: Sfat, pune mâna pe carte lasă sexul că nu e de tine.

| Grimmjow69 a răspuns:

E nevoie de cateva grame de sperma in vagin ca sa ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s spermatozoizii atat de mobili. Sunt atrasi de mediul vaginal, dar nici chiar asa, plus ca mor dupa o vreme la contactul cu aerul. Foarte greu sa ramai insarcinata fara sa existe o penetrare cat de mica.
Data viitoare, ai grija cu jocuri din astea, eu zic ca pura nu te poti considera, se poate ajunge si mai departe.

| SammiSchüler a răspuns:

Poti ramane insarcinata chiar daca esti virgina. tipul isi poate baga degetul in vaginul tau cand are sperma pe mine daca e neatent. in cazul tau nu cred ca e vreo problema, cum a spus si OnlyStef, e nevoie de cateva grame de sperma in vagin sa ramai insarcinata.

| simonacreata a răspuns:

In plus spermatozoizii nu rezista in aer prea mult timp asa ca nu cred ca e cazul sa iti faci probleme.