| Aniasavu22347373 a întrebat:

Buna.am o problema si nu stiu ce sa cred.De aproape o luna imi este rau ns doare burta.Am fost la spital si am facut analize si efografie si mi s-a zis sa am grija la ce mananc.am avut un contact sexual neprotejat(a bagt-o odata si dupa a scos-o) asta s-a intamplat fix dupa ce mi s-a terminat menstruația. Zilele astea ar trebui sa vina dar imi e frica ca nu se va întâmpla. legata de problema cu burta am scazut in greutate 4 kg in 3 sap si imi e frica sa nu fiu insarcinata ca sunt cam mica pentru asa ceva.ma dor si sanii si imi curge un lichid alb cremos si ma mananca in zona intima(nu rau) va rog am nevoie de ajutor si de sfaturi

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinata nu esti dar ai luat o boala cu transmitere sexuala, daca ai deja scurgeri vaginale care te si mananca.
Urgent la gineoclog pentru analize si tratament!

Iar pe viitor refuza sexul fara prezervativ, ca iei boli de care poti sa mori.

| Rayyy2005 a răspuns:

Probabil este vorba despre o infecție, ar fi bine sa mergi la ginecolog.