| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si sper sa ma ajutati.
Sora unei amice vrea prieten. [?] Are abia 13 ani si vrea prieten. Stiu, stiu, e ridicol. Insa am ascultat toata povestea si mi s-a facut mila de saraca fata.
Deciiii, Ea acum trece in clasa a 7-a. Colegele din clasa ei, aproape toate au iubit. Si ea se simte prost cand vede ca celelalte fete povestesc cat de fericite sunt, chestii de'astea.
As vrea si eu Id-uri de baieti de 13-14, maxim 15 ani, Dar din Adjud...
Ajutati-ma va rog! Repet: DOAR DIN ADJUD. love struck Multumesc anticipat! Funda.kiss

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Sansele ca un baiat din Adjud, cu varsta cuprinsa intre 13-15 ani, sa vada asta, sunt de 0, 3%...

| SamSon a răspuns:

Chiar nu te pot ajuta cu nimic, scuze.app. daca vrea intr-adevar un iubit sa il caute in viata reala! nu pe net