| Danna310395 a întrebat:

Buna! Am o problema si va rog sa ma ajutati! Am fost insarcinata iar din luna a7a sotul a refuzat sa mai facem sex, in fine a trecut timpul, am nascut prin cezariana, au trecut 3 luni de la nastere si abia am facut sex de 2 ori. Nu stiu ce se intampla cu el, evita sa facem sex. Incep sa cred ca nu se mai simte atras de mine, este total imun

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ai ramas cu multe kilograme in plus in urma sarcinii? Daca-i asa, e posibil ca asta sa fie cauza. Nu stiu cum e el, dar eu de exemplu, nu pot sa fac sex cu o femeie supraponderala. Nu incerc sa insult pe nimeni aici, dar pur si simplu nu ma excita.

| darrio2007 a răspuns:

Numai el poate sti. O discutie intre voi ar lamuri lucrurile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are pe alta sau tu te ai ingrasat dupa saarcina si nu te mai place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta trebuie sa discuti cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu el, ca numai asa poti afla adevarul si imbunatatii lucrurile.

| mihai69 a răspuns:

O fi gay.

| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu el și vezi care sunt cauzele de nu mai vrea sa facă sex cu tine.

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna mademoiselle, poate sotul tau te inseala, este gay, nu te mai considera atractiva sau nu are chef. Daca vrei chiar atat de mult sa aveti o interactiune sexual, ai putea sa il legi de pat in timp ce doarme.