| anonim_4396 a întrebat:

BUna... am o problema si va rog sa ma ajutati imi place foarte tare de doi baieti si ambi ma plac. Mau invitat ambi vineri la intilnire si nu stiu la care sa accept. Ce sa fac? Iii plac pe ambii si nu pot sa ma decit sa aleg doar unu! De unde sa stiu pe cine sa aleg?sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna papuso! am avut si eu problema ta,insa te descurci daca vreai! iesi intr-o zi cu unul si apoi cu altul, fii cit se poate de sincera cu fiecare, alege-l pe cel care iti raspunde cu mai multa sinceritate, care nu te pipaie din prima, care iti arata raspect si ca e educat.aceasta va fi semn ca vrea sa arate bine in ochii tai si te vrea alaturi cu adevarat.Succese iubit-o!

| foxi a răspuns:

Programeaza-i in zile diferite si apoi poti sa alegi!

| catyaida a răspuns:

Pai iesi cu ambii, si cu care iti place mai mult ramai cu elhappy succes:*

Răspuns utilizator avertizat