| Iulia8659 a întrebat:

am o problema sper sa ma ajutati.
am vorbit pe mess cu un prieten de al iubitului meu si el tot zicea ca vlad(iubitul meu) ii cu fete si ca sa fim noi impreuna si chesti din astea. i-am zis ca nu si tot zicea ca vlad ii cu fetele cu 3 deodata. m-am suparat.pana la urma imi zice ca a fost o glumasi i-am zis la vlad ca ma jignit foarte tare cu chestia asta pe care a facut-o cu prietenul lui. si a inceput sa isi ceara scuze si m-a intrebat daca il mai iubesc pentru ca el ma iubeste foarte tare, iar eu i-am zis sa ma lase in pace pentru ca nu sunt in stare acum sai raspund...si el acum o plecat la dus si mi-a zis ca o sa mai vorbim cand vine.crying
nu stiu ce sa faccrying
ce ziceti sa ma despart de el?crying
sau ce as putea facecrying
ofer funda pentru cele mai bune raspunsuri.crying

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți spun nici să-l lași, nici să continui.
Îți spun altceva în schimb, niciun bărbat nu stă numai cu o femeie, niciodată să nu te încrezi în el sau să bagi mâna în foc pentru el, sentimentele ține-le mai bine în frâu și nu mai lăsa imaginația să zburde fără noimă și înțeles că te rănești singură.
O relație dacă este echilibrată, este ok, restul sunt particularități care trebuie să le depășești.
Pa, pa.

| RyanGeorge a răspuns:

Sincer mie unul mi se pare aiurea sa te desparti de el, ai vazut tu cu ochii tai ca te inseala? ai incercat macar sa afli de la mai multe surse? asa si eu iti pot spune multe ce face "vlad" doar de dragul sa te vad despartita de el si sa am ocazia sa fiu langa tine cand sueri si poate poate sa leaga ceva intre noi, suferi de pe acum iar maine afli ca te-ai despartit fara nici un motiv de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e motiv de despartire? si daca te insala ce-i faci? ii dai in cap? Sincer! sunt niste copilarii si nu cred ca e vreun motiv real de despartire, in fine...decizia iti apartinewinking

| MiTzA_5483 a răspuns:

Cred ca daca intr-adevar a fost o gluma,,, poti sal ierti...iar daca a facut-o pentru a te controla.sau ceva de genu. poti sa te mai gndseti.insa daca sentimentele voastre sunt destul de puternice, puteti trece si peste.
Succes!