| cleostilton a întrebat:

Am o problema. Sunt de un an cu un baiat si de fiecare data cand se enerveaza ma face proasta, retardata si in toate felurile. Si nu doar pe mine. Si pe mama. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Lia340 a răspuns:

Am fost atenta la intrebarea ta,, Cand se enerveaza...,, Dupa ce ii trece furia isi cere iertare? A incercat sa se schimbe? Depinde de ce consideri tu.Eu i-as fi dat papucii de mult. Baietii cand au 13-15 ani ii apuca de obicei ticul asat, si e cat de cat scuzabil pe atunci. Dar daca el e mai mare si intreg la minte, nu ar trebui sa indrazneasca asa ceva. Ar trebui sa te desparti de el de ce sa suporti umilinta asta, doar pentru ca, stiu si eu, are el alte calitati.
Tine cont de ce ti-am spus, cand un baiat tine la tine, nu te jigneste in halul asta, el probabil vrea doar o prietena asa de lauda.

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-as da papucii evident din pacat m, ajoritatea fetelor gandesc ca tine si accepta toate rahaturile iubitiilor ca sa nu ramana singurewinking

| Emilian65 a răspuns:

L-as parasi si mi-as gasi un prieten care sa ma iubeasca cu adevarat.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i mare lucru.

| minrest a răspuns:

Draga Cleo, ''Am o problema'' e bine spus. Daca erati casatoriti, i-ti tragea si cateva palme, si vreo doi pumni mamei. Ce faceam eu in locul tau nu e indicat sa faci si tu, si nu e nici legal, dar sfatul meu e sa te desparti de el definitiv. Si fie vorba intre noi, dintre voi trei prostul este el. O zi buna.

| Lawliet14 a răspuns:

Inseamna ca-l enervati tare sau problema e la el, asa ca da-i pace! Lasa-l in urma.

| frostxtq a răspuns:

Lipsa totala de respect. Cauta ceva mai bun. Nu esti obligata sa ii suporti nervii si toanele de om prost crescut.

| Otto2014 a răspuns:

Cum poti sta cu un asemenea baiat?

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Draga mea, nu trebuie sa permiti nimanui sa te faca in felul acesta, dar prietenului tau. Cu tine o avea ce o avea, dar cu mama ta ce are? Eu zic, fara suparare sa te desparti elegant de el si sa nu cobori la mintea badaranului, intorcandu.i atitudinea murdara! Daca te jigneste, inseamna ca nu te mai respecta, automat nu mai tine la tine! Daca te desparti de el, asa cum esti sfatuita de atatea ori, nu uita sa ii zici si motivul! Bafta!

| trixiiie a răspuns:

Nu numai că m-aș despărți de el, dar i-aș rupe și capul de pe umeri. happy
Adică să-și permită un excrement cu ochi să o facă pe mama care m-a făcut proastă și retardată? Așa e mă-sa aia care nu a știut să-l crească.
Desparte-te de el.
Nu de alta, dar jignirile sunt primul pas. O să mănânci bătaie cu nemiluita.
Și sper să-ți aduci aminte de sfatul meu când se va întâmpla asta. pentru că se va întâmplawinking. Dacă nu te desparți de el, desigur.

| NumaiIdioti a răspuns (pentru trixiiie):

""Adică să-și permită un excrement cu ochi să o facă pe mama care m-a făcut proastă și retardată?"

Hmmm virgula asta trixie. Oricum noi stim ca ai zis adevarul mai sus.

| trixiiie a răspuns (pentru NumaiIdioti):

Foarte drăguț din partea ta. Dar n-ai nimerit-o, nu e o virgulă lipsă din neștiință.
Mersi oricum de atenție. laughing

| JustMe34 a răspuns:

Chiar esti o proasta, nu stiu ce mai cauti cu el.

| Rucsiii95 a răspuns:

Cum poti sta cu un asemenea baiat? Si noi fetele cand ne enervam reactionam urat, jugnim si etc..deci pe el nu il condamn aici, ca se mai supara pe tine si vorbeste urat. Dar cu mama ta ce are? Nu as permite niciodata nimanui sa o faca pe mama in vreun fel! Baietii mai sunt o gramada, mama e doar una happy. Foarte urat din partea lui sa stii, nu are pic de respect!

| PapagalGalben a răspuns:

Dupa ce te insori, o sa te bata.Da-i papucii

| PapagalGalben a răspuns:

Dupa casatorie o sa te bata.

| piratul a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cind va mai incerca sa va injure pe tine si pe mama ta, sa pui mana pe un par si sa ai dai vreo 10 pe spinare...big grin