| Lyby a întrebat:

am o "problema" un tip dorea sa stea cu mine,dar eu nu vroiam... Iar dupa cateva saptamani, am devenit prieteni... si am inceput sa-l plac. Intre timp el a inceput o relatie cu o alta, acum eu ce pot face? sad

6 răspunsuri:
| alinaiiiioana a răspuns:

Pai ar fi urat sa te bagi in relatia lui... poate dupa ce se incheie ai putea vorbi cu el dar asa nu stiu ce sa zic... ai rabdare, in plus s-ar putea sa iti placa de el tocmai pentru ca e cu alta si sa fie un fel de provocare pentru tine chiar daca acum simti ca il placi cu adevarat deci orice ai face nu te baga in relatie poate iesi urat

| neutrino a răspuns:

Intrebi de parca ai avea nu stiu cate variante. Ai ramas pe dinafara. Baiatul s-a reorientat si tu ai ramas cu buza umflata.
Cauta-ti alt baiat.

| Visitor a răspuns:

Salut! Toti care au raspuns au dreptate dar este posibil ca el a facut asta sa fii tu geloasa sa vada cum vei reactiona tu... spun asta ca eu tot asa am facut odata ca sa inteleg ce simte o fata pentru mine! Fundita?

| Cocolinooo87 a răspuns:

Mereu se intampla asa laughing

| zgary4all a răspuns:

Lasa-l!

| M7 a răspuns:

Ei bine, tipul s-a plictisit de tine, si a luat alta, simplu.
Poate nu ai stiut tu sa-l faci sa fie atras de tine mai ''profund''.
Dar totusi, ce ar fi daca l-ai pune un pic la incercare? ia pune-te si tu intr-o relatie, mai in gluma, mai in serios, si vezi ce reactie o sa aiba. Asta daca vrei sa te convingi de sentimentele lui.
Dar in mare pare, treaba e clara. Tipul s-a cam plictisit, si a incercat altceva.
Tu ocupati timpul cu altceva. nu e ultimul nici primul!