| forever4you a întrebat:

am o problema! unui baiat stiu ca ii placea de mine pentru ca mereu ma apara si ia mai zis si unei prietena ca ma place... dar baiatul asta a aflat ca eu sunt impreuna cu un alt baiat si a incetat ca sa ma mai bage in seama, iar acum eu m-am despartit de baiatul respectiv iar acum ma baga din nou in seama iar ma apara si chestiile pe care le facea inainte dar nu mai sunt sigura de sentimentele lui
Voi ce credeti, ma mai place? fundita

Răspuns Câştigător
| Zuppie a răspuns:

Eu unul cred ca te place, altfel nu se justifica de ce nu te-a mai bagat in seama cand erai cu celalalt baiat.

1 răspuns:
| xXSiLVIUxX a răspuns:

Dap cu siguranta te place, am fost si eu in situatia lui happyhee hee