| fana1fp a întrebat:

Am o relatie cu un baiat, care na e solist vocal si nu ar prea vrea sa afle lumea de relatia noastra.Sunt de acord pentru ca oricum nu-mi place sa ma sarut in public si din astea.Dar niciodata nu imi raspunde la telefon si tot timpul gaseeste scuze.Cand ma intalnesc cu el ma simt atat de bine si nu pot sa ma cert cu el fiindca il iubesc si e ata de scump.Imi spune vorbe dulci e atat de romantic. Oare ma inseala? De ce nu imi raspunde la telefon.Mie frica sa nul pierd.Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te insala, deja l-ai pierdut.

| Dlkee a răspuns:

Hmm
Eu zic sa fii indiferenta cu el, din moment ce e solista banuiesc ca stii ca are foarte multe admiratoare
Eu zic so lasi mai moale si sa incercati sa vorbiti deschis, fara sa va feriti unu de altu, intreaba-l ce asteapta de la tine si de la relatia voastra!