| вяυηєтнα a întrebat:

am o relatie cu un baiat de 8 luni.si eu inca nu am facut dragoste cu el... el spune ca ma asteapta pentru ca ma iubeste si stiu ca ma iubeste ca mia demonstrat asta dar nu stiu daca o sa ma astepte atata timp cat as vrea eu.eu am doar 15 ani si el are 19happynu stiu c sa fac mi-e frica sa nu il pierdsaddin cauza asta.plss lasati'mi parerea voastra.mersikiss

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Daca a zis ca te asteapta nu cred ca a zis-o degeaba.
Si daca nu te asteapta ineamna ca nu te iubeste cu adevarat si ca doar da din gura.si nu cred ca ai nevoie de cineva de genul asta langa tine.
Daca o sa faci sex cu el, fa-o doar daca vrei tu pentru ca esti curioasa sau ceva de genul.in niciun caz ca sa nu-l pierzi pe elwinking
niciun baiat nu e atat de important incat sa merite sacrificiul astawinking

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te iubeste, o sa te astepte pana la varsta minima recomandata medical (17 ani si jumatate). Fiindca daca te iubeste, nu vrea sa te expuna riscului foarte mare de cancer de col care decurge din inceperea vietii sexuale inainte de aceasta varsta.

| mgtow a răspuns:

Daca te iubeste dc te sperii? Lasa ca nu se intampla nimic

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-ai de ce sa te stresezi.Atata timp cat el nu o sa faca presiuni, nu trebuie sa te ingrijoreze lipsa sexului.

| Andrulica a răspuns:

Lasa-l sa mai astepte... Daca te iubeste face si laba laughing)!

| TormentOfSins a răspuns:

Bruentte ma pun in locul lui si voi gandi asa daca eu nu sunt destul de bun incat sa o fac sa ma doreasca inseamna ca nu are rost sa pierd timpul cu ea deoarece e clar nu ii trezesc dorinta de a ma avea ca iubit ci doar ca un prieten bun, o jucarie pentru tine sa experimentezi pe mine. Bineinteles tipul cu care esti e un fraier si nu e valabil in fata altor fete asa ca sta dupa tine ca poate de mila il lasi sa se bucure de tine

| noneee a răspuns:

Pfuailaughing
ce credeula esti...ok te asteapta,doara nu crezi c duce lipsa? nu,are altele cu care isi satisface nevoia, j de aia are timp sa astepte, gandeste matur oleacalaughing

| ioana1704 a răspuns:

Cum e cantecul? daca te iubeste te asteapta...e un cantec in voga difuzat mult la radio. parerea mea ca la 15 ani esti mica, poti sa mai astepti, macar pana la 18 ani. cine si-a inceput viata intima are alte necesitati decat cineva care n-a inceput-o. stai si asteapta ca nu pierzi nimic, crede-ma.

| Scumpika_6890 a răspuns:

Estiin situatia care am fost eu.stai sa-ti zk cum a fost la mine.el 19 eu 15 la fel ca la tine.doar ca el imi zicea ca ma iubeste dar nu vroia sa astepte.imi spune ca daca facem sex asta ne va lega intr-un mod si nu ne vom desparti.doar ca nu am akceptat.dar stai asa ca el mai avea o prietena care spunea ca o va parasi doar ca nu o facea nici de cum.ni-am certat.iar acum nu stim nimic unul de altul...In kazul tau cred ca e mut mai bine daca el vrea sa te astepte.pai de ex. la kiti ani vrei sa faci sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce copil esti tongue
lasa lucruriule sa decurga de la sine

| CatabRc a răspuns:

Daca te iubeste o sa te astepte pana vei fi pregatita big grin