| Ioanniss55 a întrebat:

Am o relatie de 1 an. La inceput totul a fost roz, pe parcursul relatiei,iubitul meu obisnuindu-se cu mine a început să se schimbe. Din orice comentează, el trebuie sa aibe ultimul cuvânt. daca eu zic ceva,tot cum vrea el face.dar daca spune el ceva, eu il ascult. S-a invatat ca eu il iert mereu si ca ma împacă cu un sărut sau cu un alint. As vrea sa imi schimb atitudinea si sa il pun cu botul pe labe. E zodia gemeni. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Pentru ce conteaza zodia straight face? Stati odata am2 fata in fata si vorbiti, si ii spui cum vrei tu. Daca nu respecta cuvantu tau, dai papucii, mai sunt si alti baietii.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zi sa se duca in tiganie sa comande

| neutrino a răspuns:

Nu mai ai cum, decat sa-i cumperi si sa-i oferi o pereche de papuci.

| stefutycascumpyka a răspuns:

Off exact așa e și la mine. sad cu excepția faptului ca atunci când îi spun ceva face ceia ce îi zic. Uite cei din zodia gemeni sunt foarte dificili în dragoste. Încearcă sa lași de la tine pentru ca alta metoda nu prea cred ca ar fi, dacă îl iubești. Încearcă sa vb cu el și sa îi spui ce te deranjează. Uite nu stiu dacă tu îi oferi totul pe tava... dar dacă faci asta încearcă sa nu mai faci așa. Poate prin metoda asta o sa învețe sa se comporte frumos. Succes... Tu ce zodie ești?

| Ioanniss55 explică:

Nu neaparat ca imi comanda. Dar e o fire mai altfel decât asteptările mele. Eu sunt mai mica decat el cu 8 ani, dar nu asta e problema. Problema e ca nu mai e cum a fost la inceput cand imi trimitea mesaje frumoase asa din senin, sau alte chestii dragute, acum le face mai rar. Eu inteleg ca s-a obisnuit cu mine, dar pe mine ma îndepărtează prin chestiile astea. Eu sunt o alta fire

| Ioanniss55 explică:

Eu sunt zodia taur. Multumesc mult