| alyskumpy a întrebat:

Buna,am o relatie de 2 ani jumate si as vrea niste sfaturi de la voi in privinta sexului, as vrea tot timpul sa il surprind cu ceva nou dar nu mai am idei...ma ajutati si voi? plsss :*

6 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Parerea mea e ca nu ai cum sa-l surprinzi tot timpul dar nici nu trebuie. Mai lasa-l si pe el sa faca asta laughing

| Azµre a răspuns:

Cele mai bune sfaturi și detalii le gâsești pe www.sexgen.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.eva.ro/......-2358.html
Te pup!

| Dianatips a răspuns:

Invită-l la tine la cină, găteşte paste şi cumpără un vin roşu.
Lasă apă în cadă cu spumă şi eventual lumânări big grin
După ce luaţi cina puteţi să vă relaxaţi în cadă alături de paharele de vin big grin
De acolo vă descurcaţi laughing
Succes big grin

| silvia94 a răspuns:

Pai asta depinde de tine.Tu iti cunosti cel mai bine partenerul si stii cam ce i-ar placeawinkingcauta pe googlehappy

| ionelaaa33333 a răspuns:

Cea mai buna cale e senzualitatea. Exemplu: te imbraci sexy pui lumanari in camera petale de trandafir sau in cada cel mai fain e in cada.