| Jhoanaa a întrebat:

Am o relatie la distanta cu un baiat Dani. Suntem impreuna de 2 luni aproape. Si nu vine in tara numai de Craciun. Ne intelegem foarte bine, dar uneori sunt mici intelegeri care chiar ma face sa ma simt prost. El zice ca ma iubeste, eu nu stiu ce sa cred... Voi ce ziceti merita sa-l astept? Sau oare chiar ma iubeste? Chiar s-a indragostit? Si eu tin mult la el, si cred ca merita sa-l astept, dar vreau si parerile voastre.

3 răspunsuri:
| Mihai84 a răspuns:

Aici depinde si de caracterul lui Dani.

| mona a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti faci prea mari sperante pentru ca chiar daca a zis ca te iubeste nu ti-a dovedit-o, intalneste-te cu el si vezi cum decurge intalnirea

| Loreddana a răspuns:

Stii bancul acela cu relatiile de la distanta?
"un tip ii spune amicului sau:
-Iubita mea esta atat de grasa incat avem o relatie la distanta. "